reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ipla: Dostępność na Apple TV, funkcja Chromecast, pakiet Ipla Polonia

dodano: 2020-02-27 16:02 | aktualizacja: 2020-02-27 16:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Ipla Serwis rozrywki internetowej Ipla doczekał się kilku interesujących nowości: aplikacja Ipla dla urządzeń Apple TV – jako pierwszy polski serwis VOD, funkcja Chromecast oraz dostępność pakietu Ipla Polonia, kierowanego do użytkowników spoza Polski, na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Ipla


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z obraną strategią, Ipla konsekwentnie pracuje nad zwiększeniem dostępności platformy i wygody korzystania z niej na różnych urządzeniach. Serwis jako pierwszy wprowadził aplikację dla Samsung Smart TV, dzięki czemu użytkownicy otrzymali możliwość oglądania meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy UEFA w jakości 4K na dużym ekranie. Jako pierwsza na rynku Ipla udostępniła również możliwość skorzystania z systemu płatności Blik na urządzeniach Smart TV, dzięki czemu klienci mogą w prosty sposób płacić za treści. Teraz przyszedł czas na kolejne innowacje.

Ipla pierwszym polskim serwisem VOD na Apple TV
Użytkownicy Apple TV mogą już zainstalować na swoim urządzeniu aplikację Ipla. Jest to pierwszy polski serwis VOD na tej platformie. W aplikacji dostępna jest pełna oferta Ipli – kanały TV, sport na żywo, filmy i seriale, wydarzenia dostępne w PPV, pakiety.

Widzowie mają więc dostęp do:
  • blisko 120 stacji telewizyjnych, w tym kanałów sportowych i newsowych,
  • największych wydarzeń sportowych, m.in. wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, spośród których wybrane będą dostępne w jakości 4K,
  • dziesiątek tysięcy materiałów na życzenie o różnorodnej tematyce, m.in. rozrywkowych, informacyjnych i publicystycznych, dokumentalnych, edukacyjnych i bajek,
  • bogatej biblioteki filmów i seriali: oscarowych „Narodzin gwiazdy”, „Nowego Papieża” wraz z kontynuacją „Młody Papież”, „Nos4A2” – serialu na podstawie bestsellerowej powieści Joego Hilla czy ekranizacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule – „Outsider”.

Aplikacja dostępna jest globalnie w sklepie App Store na urządzeniach Apple TV.

Ipla z funkcją Chromecast
Dzięki wprowadzonej funkcji Chromecast użytkownicy Ipli mogą cieszyć się dostępem do treści w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Chromecast umożliwia przesyłanie obrazu z telefonu, komputera lub tabletu na duży ekran, np. telewizor. Rozwiązanie to jest już dostępne na www.ipla.tv w przeglądarce Chrome i w aplikacjach mobilnych Android oraz jest sukcesywnie wprowadzane do aplikacji mobilnych iOS.

Ipla Polonia na Samsung Smart TV z systemem Tizen
Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen mieszkający poza granicami Polski mogą już korzystać w ramach serwisu Ipla z dedykowanego im pakietu Ipla Polonia. Pakiet ten proponuje wybrane odcinki seriali z ramówki TV Polsat wcześniej niż w telewizji oraz bez reklam. Wśród tytułów dostępne są m.in. „Przyjaciółki”, „W rytmie serca”, „Gliniarze” oraz wiele innych. Dodatkowo pakiet zapewnia 7 kanałów telewizyjnych: Polsat News HD, Superstacja, Polsat 1, Disco Polo Music, Filmbox Arthouse, Fightbox oraz Docubox, a także transmisje sportowe na żywo: PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, Energa Basket Liga.

Dodatkowo zaktualizowana została wersja aplikacji przeznaczona na telewizory Samsung z systemem Tizen – odświeżeniu uległ wygląd oraz została dodana możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą Blika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama