Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), gala tygodnika „Piłka nożna”
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj), short track
(więcej tutaj), tenis ziemny, Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
8 lutego (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:00
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport Extra
10:00
łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu: program dowolny par sportowych, Polsat Sport
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:30
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4
12:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
12:30
tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
12:55
La Liga Santander: UD Levante Walencja - CD Leganes, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
13:00
2. Bundesliga: VfB Stuttgart - FC Erzgebirge Aue, Eleven Sports 2
komentuje: Michał Mitrut
13:15
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
14:00
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
14:30
tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:35
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
14:45
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Atalanta BC Begamo, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
15:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 4
15:00 (Eleven Sports 1) i 15:25 (Eleven Sports 4)
Bundesliga: Hertha BSC Berlin - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
15:00
Bundesliga: VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 3
15:10
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
15:50
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
16:25
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:10
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
17:30
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice, Polsat Sport Extra
17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: Torino FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
18:00
La Liga Santander: Real Valladolid - Villarreal CF, Eleven Sports 3
18:25
Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Leeds United FC, Eleven Sports 2
19:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:40
Eredivisie: PSV Eindhoven - Willem II Tilburg, Polsat Sport News
20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: Hellas Werona - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4
20:30
PlusLiga: MKS Będzin - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport
20:30
łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra
21:00
łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra
21:40
łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra
22:25
łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra
22:30 gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko, Polsat Sport
22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 8 na 9 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
3:30
łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra
4:00
Ultimate Fighting Championship 247 (UFC247), Polsat Sport
9 lutego (niedziela)
6:15
KSW31, Polsat Sport Fight
9:30
łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra
10:07
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport News
10:30
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
11:07
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport News
12:10
Eredivisie: FC Utrecht - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News
12:25
Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1
12:30
tenis ziemny, turniej ATP w Pune: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:25
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona, Eleven Sports 2
13:50
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
13:55
La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Athletic Bilbao, Eleven Sports 4
14:20
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
14:25
Eredivisie: AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra
14:25
Sky Bet Championship: Millwall FC Londyn - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 3
14:30
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Lecce, Eleven Sports 1
14:45
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport
14:55
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:25
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2
15:35
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
15:35 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
16:20
short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News
17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
17:00
Bundesliga: FC Bayern Monachium - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak
17:30
Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra
17:55
Serie A Tim: Parma Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:00
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Piacenza, Polsat Sport News
18:00
SuperLega: Kioene Padwa - Itas Trentino, Ipla
18:25
La Liga Santander: Celta Vigo - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 3
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
Serie A Tim: Inter Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4
20:30
PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport
20:55
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - FC Barcelona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 9 na 10 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.