reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja Apple TV i usługa Apple TV+ na telewizorach LG

dodano: 2020-02-04 16:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: LG

LG Apple TV+ LG Electronics udostępnia aplikację Apple TV w ponad 80 krajach (w tym Polsce) dla telewizorów Smart TV z roku 2019 oraz wchodzącej na rynek nowej linii TV 2020. Aplikacja jest dostępna w menu głównym i pozwala użytkownikom LG na subskrypcję usługi streamingowej Apple TV+ oraz Apple TV Channels umożliwiając oglądanie treści wideo w formacie Dolby Vision, m.in. oryginalnych produkcji Apple Originals, jak seriale „The Morning Show” „See”, „Servant” czy „Little America”.

LG Apple TV+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Apple TV za jednym naciśnięciem pilota
Korzystając z aplikacji Apple TV użytkownicy telewizorów LG mogą też subskrybować kanały Apple TV i w ten sposób uzyskać dostęp do treści VOD Premium bez reklam, zarówno online, jak i offline, a ponadto korzystać z biblioteki wideo iTunes oraz kupować lub wypożyczać treści z oferty obejmującej ponad 100.000 filmów i programów telewizyjnych. Aby rozpocząć korzystanie z usługi, wystarczy nacisnąć przycisk pilota LG Magic Remote.

Współpraca z AirPlay 2 i HomeKit
Telewizory LG z oferty na rok 2019 współpracują też z technologią Apple AirPlay 2, umożliwiającą bezpośrednie wyświetlanie treści z urządzeń iPhone, iPad lub komputerów Mac, a także klonowanie ekranu. Na telewizorze można odtwarzać muzykę oraz synchronizować jej odtwarzanie z innymi głośnikami zgodnymi z AirPlay 2, znajdującymi się w dowolnym zakątku domu. Zapewniona jest też obsługa technologii Apple HomeKit, która pozwala na łatwe i bezpieczne sterowanie telewizorem przy użyciu aplikacji Home na urządzeniach iPhone lub iPad lub komend głosowych wydawanych asystentce Siri – na przykład włączanie i wyłączanie telewizora, regulowanie głośności czy przełączanie wejść.

Aplikacja Apple TV, a także technologie AirPlay 2 i HomeKit są już dostępne we wszystkich telewizorach LG OLED i NanoCell z roku 2019 (serie SM9X i SM8X), a jeszcze w tym miesiącu aplikacja Apple TV zostanie udostępniona w wybranych telewizorach UHD (serie UM7X i UM6X). Natomiast telewizory z oferty na rok 2020 będą miały fabrycznie zainstalowaną aplikację Apple TV i usługę Apple TV+. Ponadto, aktualizację oprogramowania telewizorów z rocznika 2018, w ramach której zostanie udostępniona aplikacja i usługa Apple, zaplanowano na późniejszy termin jeszcze w tym roku.

Apple TV na telewizorach LG 2019 w Polsce
Globalna aktualizacja modeli z 2019 roku odbędzie się w zbliżonym czasie we wszystkich krajach. Użytkownicy telewizorów LG OLED oraz NanoCell w Polsce otrzymają aktualizację jeszcze w tym tygodniu, a użytkownicy modeli UHD – do końca lutego.
 

Wdrażając innowacje, które umożliwiają wyświetlanie wysokiej jakości obrazu oraz zwiększają komfort użytkowników, firma LG konsekwentnie zapewnia dostęp do najlepszej domowej rozrywki. Udostępniając aplikację Apple TV i usługę Apple TV+ w jeszcze szerszej gamie telewizorów, po raz kolejny udowadniamy nasze dążenie do odpowiadania na potrzeby konsumentów oraz podwyższania wartości naszych produktów

- powiedział Park Hyoung-sei, prezes działu Home Entertainment firmy LG.

Więcej na temat usługi Apple TV+ można dowiedzieć się TUTAJ.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama