reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Four. Bitwa o sławę” - nowość Polsatu [wideo]

dodano: 2020-01-27 10:45 | aktualizacja: 2020-01-28 22:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „The Four. Bitwa o sławę” W marcu br. na antenie telewizji Polsat zadebiutuje program „The Four Bitwa. Bitwa o sławę”. Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym widowiska na zlecenie Telewizji Polsat (Cyfrowy Polsat) będzie Rochstar.

Polsat „The Four. Bitwa o sławę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W każdym wyścigu o sławę najważniejsza jest bitwa... Stoczyłeś już wiele muzycznych pojedynków? Myślisz, że mogłeś coś zrobić lepiej? To może być twoja jedyna szansa, by wygrać sławę! Wiosną br. w ramówce Polsatu pojawi się „The Four. Bitwa o sławę” - nowy rewolucyjny talent show. Jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko, to „The Four” pokaże ci, jak bardzo się myliłeś - zapowiada nadawca. 


Jak czytamy w opisie, „The Four. Bitwa o sławę” zaczyna się tam, gdzie kończą się inne talent show. Rewolucyjna rywalizacja wokalna, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku. Wielką czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z kultowych gwiazd branży muzycznej. W czwórce znajdą się najlepsi z najlepszych wokalistów, rzec można tak zwane „pewniaki”. Ale nawet oni nie są nietykalni. W tym programie przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany „czarny koń”, który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje „pewniaka”.

- Tu nikt nie wie, co go tak naprawdę czeka. Rywalizacja bardziej ekstremalna, zabawna i bezwzględna niż gdziekolwiek indziej. Komu uda się podbić serca publiczności i przetrwać aż do samego końca? Zobaczycie w „The Four. Bitwa o sławę” już wiosną w Polsacie! - zachęca nadawca.

- Program, mimo że jest najmłodszym muzycznym talent show na rynku, zawładnął już sercami widzów na świecie - zapewnia nadawca.


„The Four” był dotychczas emitowany w: Stanach Zjednoczonych Ameryki, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii. W Stanach Zjednoczonych Ameryki członkami jury byli: piosenkarka i autorka tekstów Meghan Trainor, raper i producent muzyczny Sean John Combs „Puff Daddy” oraz DJ, autor tekstów i producent muzyczny Khaled Mohamed Khaled „DJ Khaled”. 

Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym widowiska na zlecenie Telewizji Polsat będzie Rochstar.

„The Four Bitwa. Bitwa o sławę” w Polsacie - zapowiedź:
„The Four Bitwa. Bitwa o sławę” - emisja od marca 2020 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama