Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EFL Cup: Manchester City – Manchester United. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Kuzbass Kemerowo – ACH Volley Lubljana
Komentarz: Gabriel Waliszko, Paweł Siezieniewski
15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Halkbank SK – Jastrzębski Węgiel
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Daniel Pliński
19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Verva Warszawa Orlen Paliwa – SL Benfica
Komentarz: Maciej Świniarski, Paweł Siezieniewski CANAL+ Sport 2
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Zenit Kazań – Greenyard Maaseik
Komentarz: Edward Durda, Maciej Dobrowolski
20:45 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Now
20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: VfB Friedrichshafen – Vojvodina NS seme Nowy Sad
Komentarz: Szymon Ratajczak, Witold Roman Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfB Stuttgart – 1. FC Heidenheim
20:45 Piłka nożna: EFL Cup: Manchester City – Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 2
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Osnabrück – SV Sandhausen Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfB Stuttgart – 1. FC Heidenheim
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Osnabrück – SV Sandhausen Eurosport 1
03:00 Tenis: Australian Open: 1/4 finału
05:00 Tenis: Australian Open: 1/4 finału
14:00 Snooker: German Masters: Dzień 1
23:00 Kolarstwo: Vuelta a San Juan: Etap 4
00:55 (śr/cz) Tenis: Australian Open: 1/2 finału
03:55 (śr/cz) Tenis: Australian Open: Ashleigh Barty – Sofia Kenin Eurosport 2
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Turk Telekom – Polski Cukier Toruń
20:10 Snooker: German Masters: Dzień 1 nSport+
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Sir Sicoma Colussi Perugia – Tours VB
Komentarz: Maciej Dobrowolski, Piotr Domagała Polsat Sport
17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup: Aluron Virtu CMC Zawiercie – Spor Toto SC Ankara
20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra Polsat Sport News
18:30 Piłka nożna: Coupe de France: Pau FC – Paris Saint-Germain
21:05 Piłka nożna: Coupe de France: Olympique Marsylia – RC Strasbourg TVP Sport
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: NMC Górnik Zabrze – ORLEN Wisła Płock
19:00 Piłka nożna: Copa del Rey: Cultural Leonesa – Valencia CF
21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: Real Saragossa – Real Madryt
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.