reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino TV szerzej dostępny w Cyfrowym Polsacie [wideo]

dodano: 2020-01-08 16:05 | aktualizacja: 2020-01-09 17:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV/satkurier.pl

Cyfrowy Polsat Od stycznia 2020 roku kanał Kino TV jest dostępny w pakiecie Familijnym w ofertach telewizji satelitarnej i IPTV Cyfrowego Polsatu (wcześniej pakiet Familijny Max). Kanał dociera już do 7,7 mln gospodarstw domowych w kraju, informuje dystrybutor tej stacji, spółka Kino Polska TV.

Kino TV Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od stycznia 2020 roku kanał Kino TV jest dostępny w pakiecie Familijnym HD w ofercie telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz Familijnym IP w ofercie telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu.

Styczeń 2020 w Kino TV stoi pod znakiem premier filmowych.
Serię premierowych hitów rozpocznie film akcji „Oczy smoka” z Jeanem-Claude’em Van Damme’em (10 stycznia / 21:00). Dzień później Kino TV zaprasza na komedię „Sędzia kalosz” (11 stycznia / 19:05) – historię życiowego nieudacznika, który nieustannie szuka łatwej i dobrze płatnej pracy. Hitem będzie też gwiazdorsko obsadzony (Patrick Wilsona, Jessica Biel, Haley Bennett) kryminał „Sposób na morderstwo” (15 stycznia / 21:00), którego akcja toczy się w latach 60., gdy odnoszący sukcesy adwokat Walter Stackhouse żeni się z piękną Clarą. Gdy mroczna przeszłość kobiety zaczyna zagrażać małżeństwu i Walter pragnie uwolnić się od żony, niespodziewanie kobieta zostaje znaleziona martwa… Na widzów stacji czeka ponadto film przygodowy „Geronimo: Amerykańska legenda” (18 stycznia / 21:00), fascynująca opowieść o słynnym Geronimo, który walczył o ziemię Indian, budząc postrach w całej Arizonie i północnym Meksyku. Kolejnym przebojem będzie „Plażowy haj” (24 stycznia / 23:00), jedna z najgłośniejszych komedii 2019 roku z udziałem Matthew McConaugheya w roli Moondoga – ucieleśnienia hedonizmu, którego nie interesują żadne zasady. Nieustanne imprezy, przygodny seks i narkotyki nie przeszkadzają jednak Moondogowi w pisaniu, które już niedługo może przynieść mu sławę...

Kino TV w Cyfrowym Polsacie jest dostępny na pozycji 34. w telewizji satelitarnej i IPTV oraz 512. w dekoderach do odbioru telewizji internetowej (OTT).Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...