reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K testowo w Play Now TV Box

dodano: 2019-11-13 16:26 | aktualizacja: 2019-11-18 16:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K W listopadzie br. testy emisji w ramach usługi Play Now TV Box rozpoczął Eleven Sports 1 4K. Wersja UHD pierwszego kanału z rodziny Eleven Sports pojawiła się na liście TV Box na pozycji 501. Dodatkowo na TV Boxie zameldował się ES 1 TEST - jest to również Eleven Sports 1, ale tym razem w wersji HD. Do ich podglądu wymagany jest aktywny pakiet Sport. Zwracamy uwagę, iż są to tylko testy, a kanał nie stanowi elementu oferty operatora.

Eleven Sports 1 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzona w kwietniu br. usługa Play Now TV Box umożliwia dostęp do dystrybuowanych drogą internetową kanałów telewizyjnych oraz usług VOD na androidowym urządzeniu wyposażonym dodatkowo w głowice DVB-T i DVB-C. Dzięki temu możliwy jest także odbiór bezpłatnych cyfrowych kanałów telewizji naziemnej lub kablowej. Play Now TV Box jest usługą abonamentową - trzeba podpisać z operatorem umowę na określony okres czasu (24 miesiące).

Opłata za dostęp do podstawowego pakietu Play Now TV Box wynosi 20 zł/mies. (dla abonentów Play Now) lub 35 zł/mies. (dla osób, które nie są abonentami Play Now lub nie posiadają żadnej innej usługi w Play). Oferta tego pakietu obejmuje już Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Natomiast aby uzyskać dostęp do Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2, należy zamówić dodatkowy pakiet Sport w cenie 15 zł/mies. Zawiera on także stacje Motowizja i Extreme Sports Channel.

Również Eleven Sport 1 4K jest dostępny wyłącznie dla użytkowników pakietu Sport. Należy jednak zaznaczyć, iż aktualnie są to tylko testy - kanał nie jest dostępny w regularnej ofercie.
 
Eleven Sports 1 4K na liście kanałów Play Now TV Box
Przekaz Eleven Sports 1 4K

Przypomnijmy, że Eleven Sports 1 w rozdzielczości 4K wystartował 24 listopada 2017 roku. Początkowo był dostępny wyłącznie w ofercie światłowodowej Orange TV. Następnie stacja zawitała do ofert kolejnych sieci kablowych i IPTV.

Warto dodać, że gdyby Eleven Sports 1 4K trafił na stałe do Play Now TV Box, byłaby to pierwsza na rynku oferta z tym kanałem, z której można korzystać na łączu internetowym od dowolnego operatora. Pozostałe usługi internetowe to tak zwane IPTV.

Oferta programowa Eleven Sports 1 4K jest identyczna jak ta na Eleven Sports 1 w HD. Różnica polega na tym, iż wybrane treści można oglądać w jakości UHD, a logo ekranowe jest opatrzone dopiskiem 4K.

Play Communications w raporcie z wynikami za trzeci kwartał 2019 roku podał, że usługa Play Now TV Box ma już 20,3 tys. klientów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama