Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Legia Warszawa – Lech Poznań. Transmisje live z WTA World Tour Moskwa tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
21:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Mallorca – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Płock
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Mallorca – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Płock
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski CANAL+ Now
12:30 Golf: European Tour, Paryż: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: Savino Del Bene Scandicci – Bosca Spumanti Cuneo
Komentarz: Edward Durda, Milena Sadurek Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: La Liga: SD Eibar – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Augsburg – Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński, studio: Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Paweł Kapusta
18:30 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – Hellas Werona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, studio: Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum
20:45 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC – Bologna FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica, studio: Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – SV Darmstadt 98
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Majak
15:00 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski Eleven Sports 3
13:30 Piłka nożna: Championship: Blackburn Rovers – Huddersfield Town
Komentarz: Marcin Grzywacz
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – SC Freiburg
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – SV Darmstadt 98
18:30 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
20:45 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC – Bologna FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica, studio: Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Guziak Eurosport 1
10:30 Tenis stołowy: Puchar Świata, Chengdu: Zawody
13:45 Snooker: English Open: 1/2 finału
19:45 Snooker: English Open: 1/2 finału Eurosport 2
19:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 4 Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Jeju Island: 3. runda nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Płock
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: FC Barcelona Lassa – Paris Saint-Germain Handball
Komentarz: Krzysztof Bandych, Grzegorz Tkaczyk Polsat Sport
04:00 Boks: Gala, Filadelfia: Oleksandr Gwozdyk – Artur Bietierbijew