dodano: 2019-10-17 11:39 | aktualizacja:
2019-10-18 13:42
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan
CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan
CANAL+ Sport 2
12:00 Golf: European Tour, Paryż:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:30 Golf: European Tour, Paryż:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
21:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada FC – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan
Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Erzgebirge Aue – FC Norymberga
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Cardiff City FC – Sheffield Wednesday
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Erzgebirge Aue – FC Norymberga
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
Eurosport 1
12:45 Snooker: English Open:
Dzień 5
19:45 Snooker: English Open:
Dzień 5
Eurosport 2
18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3
Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Jeju Island:
2. runda
nSport+
21:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada FC – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
Polsat Sport
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Polpharma Starogard Gdański – GTK Gliwice
20:00 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet:
DPD Legionovia Legionowo – Grupa Azoty Chemik Police
04:00 (pt/so) Boks: Gala, Filadelfia:
Oleksandr Gwozdyk – Artur Bietierbijew
Polsat Sport Extra
14:00 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/4 finału
16:00 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/4 finału
18:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/4 finału
20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica – OKS Stomil Olsztyn
Komentarz: Marcin Feddek, Tomasz Łapiński
03:00 (pt/so) Sporty walki: UFC Fight Night:
Dominick Reyes – Chris Weidman
Polsat Sport News
02:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Japonii:
1. sesja treningowa
03:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii:
1. sesja treningowa
03:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii:
1. sesja treningowa
06:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Japonii:
2. sesja treningowa
07:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii:
2. sesja treningowa
08:05 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii:
2. sesja treningowa
20:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/4 finału
02:00 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Japonii:
3. sesja treningowa
02:00 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii:
3. sesja treningowa
04:00 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii:
3. sesja treningowa
TVP Sport
11:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/4 finału
13:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/4 finału
15:30 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/4 finału
18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3
22:05 Sporty walki: PLMMA 79:
Michał Pasternak – Paweł Zakrzewski
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Dallas Stars
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.