reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP z prawami do całej serii „The Voice”

dodano: 2019-10-15 14:49 | aktualizacja: 2019-10-15 14:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice” - najpopularniejszego formatu muzycznego w Polsce. Czas na „The Voice Senior".

10. edycja „The Voice of Poland” TVP2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenie telewizji publicznej program „The Voice of Poland” emitowany jest od 2011 r., „The Voice Kids” od 2018 r.
​​​​​​​Natomiast „The Voice Senior” pojawi się na antenie Dwójki w grudniu 2019 r.

„The Voice of Poland” to wyjątkowy talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja obecna jest na antenie TVP2 od 2011 roku i cieszy się nieustannie ogromną popularnością i sympatią widzów.

Celem i ambicją publicznego nadawcy jest, aby ten uwielbiany przez miliony Polaków, łączący pokolenia program, dał szansę zaistnieć wokalistom w każdym wieku.

Na antenie TVP2 emitowana jest już 10. jubileuszowa edycja programu „The Voice of Poland”. Najlepszego głosu w Polsce szukają: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Thomson i Baron z Afromental.

W grudniu rusza po raz pierwszy w Polsce „The Voice Senior”, który już wzbudza ogromne emocje. W programie pojawią się utalentowani wokalnie uczestnicy, którzy ukończyli 60. lat. Trenerami pierwszej, polskiej edycji „The Voice Senior” zostali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. To wyjątkowa propozycja Telewizji Polskiej na zimowe wieczory.

Roksana Węgiel w wielkim stylu wygrała „The Voice Kids”, a następnie Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. W styczniu 2020 r. kolejne utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w trzeciej edycji programu, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy „The Voice Kids” mają od 8 do 15 lat.

Program produkowany jest na zlecenie Telewizji Polskiej przez firmę Rochstar.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama