Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z UFC Fight Night:Joanna Jędrzejczyk– Michelle Waterson. Transmisje live z WTA World Tour Tiencin tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Brooklyn Nets – LA Lakers
Komentarz: Wojciech Michałowicz
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Montpellier HB
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik CANAL+ Sport 2
12:30 Golf: European Tour, Rzym: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
22:00 Sporty walki: Cage Warriors 108: Mason Jones – Aleksi Mäntykivi
Komentarz: Daniel Dziubicki, Tomasz Marciniak
03:00 (so/nd) Formula 1: Grand Prix Japonii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica Eurosport 1
08:00 Lekkoatletyka: Maraton,Wiedeń: Zawody
14:20 Kolarstwo szosowe: Giro di Lombardia: Wyścig
18:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan: Superpole
21:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan: Wyścig 1 Eurosport 2
14:00 Tenis: WTA World Tour, Linz: 1/2 finału
20:00 Sporty walki: FEN 26: Andrzej Grzebyk – Robert Fonseca
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Joanna Jędrzejczyk– Michelle Waterson Polsat Sport Extra
10:00 Tenis: ATP World Tour, Szanghaj: 1/2 finału
14:00 Tenis: ATP World Tour, Szanghaj: 1/2 finału
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Dania – Szwajcaria
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Włochy – Grecja Polsat Sport Fight
12:45 Rugby: Puchar Świata: Irlandia – Samoa
15:00 Rugby: Ekstraliga: RC Lechia Gdańsk – RzKS Juvenia Kraków
19:00 Sporty walki: FEN 26: Andrzej Grzebyk – Robert Fonseca Polsat Sport News
15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Gruzja – Irlandia
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Wyspy Owcze – Rumunia
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Norwegia – Hiszpania Super Polsat
19:00 Sporty walki: FEN 26: Andrzej Grzebyk – Robert Fonseca