Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Wisła Kraków. Transmisje live z Pucharu Świata w siatkówce w Polsacie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Dortmund
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski
19:00 Żużel: Speedway Grand Prix, Toruń: Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Brighton&Hove Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Brighton&Hove Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: La Liga: CA Osasuna – Villarreal CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
13:30 Golf: European Tour, Madryt: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – 1. FC Köln
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: Genoa CFC – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Championship: Fulham FC – Charlton Athletic
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
16:00 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Granada CF
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
15:00 Piłka nożna: Serie A: SPAL 2013 – Parma Calcio 1913
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – 1. FC Köln
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: Genoa CFC – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia: Etap 5
15:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 9
18:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 9
20:05 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 9
22:55 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 9 Eurosport 2
15:00 Kolarstwo szosowe: Giro dell'Emilia: Wyścig
16:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal: Konkurs indywidualny
20:00 Pływanie: International Swimming League, Indianapolis: Zawody FightBox
20:00 Sporty walki: MFC 16: Marcin Bodnar – Alen Kapetanovic Golf Channel
23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas: 3. runda Motowizja
08:30 Wyścigi samochodowe: DTM: Kwalifikacje
11:15 Wyścigi samochodowe: DTM: Wyścig 1 nSport+
13:00 Piłka nożna: La Liga: CD Leganes – Levante UD
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: La Liga: Valencia CF – Deportivo Alaves
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała Polsat Sport
05:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: Polska – Argentyna
08:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: Tunezja – Włochy
10:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: Australia – Iran
20:00 Sporty walki: Armia Fight Night 7: Piotr Wawrzyniak – Ioannis Palaiologos Polsat Sport Extra
06:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio: 1/2 finału
08:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio: 1/2 finału
10:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin: 1/2 finału
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 243: Robert Whittaker – Israel Adesanya Polsat Sport Fight
07:15 Rugby: Puchar Świata: Australia – Urugwaj
10:00 Rugby: Puchar Świata: Anglia – Argentyna
12:30 Rugby: Puchar Świata: Japonia – Samoa
18:00 Sporty walki: Armia Fight Night 7: Piotr Wawrzyniak – Ioannis Palaiologos Polsat Sport News
04:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa
04:55 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa
05:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii: 3. sesja treningowa
07:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: Brazylia - Rosja
09:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii: 1. sesja kwalifikacyjna
09:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Tajlandii: 2. sesja kwalifikacyjna
10:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii: 1. sesja kwalifikacyjna
10:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii: 2. sesja kwalifikacyjna
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – MFK Karvina Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Tofaş S.K. – İstanbul Teknik Üniversitesi B.K.