Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata:USA –Polska. Transmisje live z WTA World Tour Pekin tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski CANAL+ Sport 2
12:00 Golf: European Tour, Madryt: 1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
16:00 Golf: European Tour, Madryt: 1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:45 Żużel: Speedway Grand Prix, Tooruń: Trening
Komentarz: Michał Łopaciński CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Serie A: Brescia Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski Eleven Sports 3
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Betis – SD Eibar
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfB Stuttgart – SV Wehen Wiesbaden
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
15:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia: Etap 4
17:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 8
18:50 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 8
22:25 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 8 Eurosport 2
19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: 3. runda FightBox
18:00 Sporty walki: World Grand Prix Fight TNA - Tatneft Cup: 1/2 finału
Fightklub
03:00 (pt/so) Boks: Gala, Flintf Claressa Shields – Ivana Habazin Golf Channel
22:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas: 1. runda nSport+
18:45 Żużel: Speedway Grand Prix, Tooruń: Trening
Komentarz: Michał Łopaciński Polsat Sport
08:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: USA –Polska
11:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: Brazylia – Egipt
13:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin: 1/4 finału
19:00 Boks: Gala, Częstochowa: Robert Parzęczewski – Patrick Mendy Polsat Sport Extra
05:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: Argentyna – Włochy
20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec – GKS 1962 Jastrzębie Polsat Sport Fight
11:45 Rugby: Puchar Świata: RPA – Włochy
18:00 Boks: Gala, Częstochowa: Robert Parzęczewski – Patrick Mendy Polsat Sport News
04:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio: 1/4 finału
06:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio: 1/4 finału
08:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio: 1/4 finału
10:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Tajlandii: 2. sesja treningowa
12:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio: 1/4 finału
19:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: ALBA Berlin – Zenit Sankt Petersburg Super Polsat
20:00 Boks: Gala, Częstochowa: Robert Parzęczewski– Patrick Mendy
Sportklub
19:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz TVP Sport
08:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata: USA –Polska
10:30 Tenis: WTA World Tour, Pekin: 1/4 finału
15:00 Tenis: WTA World Tour, Pekin: 1/4 finału
18:50 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata: Dzień 8
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.