LaLiga: FC Barcelona  - Villarreal CF w 4K

dodano: 2019-09-23 10:40
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eleven Sports

Leo Messi LaLiga La Liga Santander FC Barcelona Eleven Sports Canal+ 4K Najciekawszym spotkaniem rozgrywanej w środku tygodnia 6. kolejki LaLiga Santander będzie mecz transmitowany w technologii 4K: FC Barcelona - Villarreal CF. Barcelona bardzo słabo rozpoczęła sezon, na koncie po dwa zwycięstwa i porażki oraz jeden remis. Jak będzie tym razem?

Copa del Rey Puchar Króla Canal+ sport FC Barcelona Canal+ 4K Ultra HD

Granada CF pokonała przed własną publicznością FC Barcelona 2:0 w ostatnim sobotnim meczu 5. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Nuevo Los Carmenes prowadzenie beniaminkowi dał już w drugiej minucie gry strzałem głową z bliska Nigeryjczyk Ramon Azeez.

Dwadzieścia minut po zmianie stron podwyższył rezerwowy Alvaro Vadillo, wykorzystując podyktowany rzut karny. "Blaugrana" nie była w stanie odpowiedzieć i po drugiej porażce w sezonie spadła na ósme miejsce w tabeli. Zespół z Andaluzji natomiast po trzecim zwycięstwie z rzędu awansował na trzecią pozycję w klasyfikacji.

Natomiast Sevilla FC uległa u siebie Realowi Madryt 0:1 w ostatnim meczu 5. kolejki. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie „Królewskim" zapewnił niespełna dwadzieścia minut po przerwie, strzałem głową, Karim Benzema.

Francuzowi znakomicie wrzucił piłkę w pole karne Daniel Carvajal. Zespół z Kastylii po trzecim zwycięstwie w sezonie przesunął się na drugie miejsce w tabeli. Drużyna z Andaluzji doznała pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i spadła na piątą lokatę w klasyfikacji.