reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play jako nowa opcja płatności na stronie Netflixa

dodano: 2019-09-19 15:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Netflix Narcos Długoterminowe partnerstwo operatora sieci komórkowej Play oraz firmy Netflix wchodzi na kolejny poziom. Już teraz na platformie dostępna jest nowa opcja płatności, dzięki której klienci Play zakładający konto na stronie Netflixa będą mogli połączyć rachunek za telefon z rachunkiem za subskrypcję wideo. Play jest pierwszym operatorem w Polsce, który oferuje swoim klientom tak zaawansowaną integrację swoich usług z kontem Netflix.

Netflix Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki bliskiej współpracy obu firm, abonenci Play podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie Netflixa będą mogli wybrać rachunek operatora jako metodę płatności za subskrypcję. Klient, wybierając płatność z Play, połączy swoje rachunki, dzięki czemu obciążenie za subskrypcję w serwisie Netflix będzie przesłane do Play i pojawi się na rachunku za usługi operatora. Klient w dowolnym momencie może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć usługę.

Play rozpoczął współpracę z Netflixem już pod koniec 2018 roku. Klienci operatora po raz pierwszy otrzymali możliwość połączenia rachunków i opłatę za subskrypcję Netflix na rachunku Play, dzięki opcji „Płacę z Play” w aplikacji Play24 i na 24.play.pl. Jednocześnie uruchomiono specjalną promocję, dzięki której abonenci mogli zyskać półroczny dostęp do Netflixa w prezencie.

Kolejnym etapem partnerstwa było wprowadzenie do oferty Play urządzenia TV Box z dostępem do aplikacji Netflix. Dodano także dedykowany platformie przycisk na pilocie, dzięki czemu uruchomienie aplikacji i korzystanie z jej bogatej oferty filmów i seriali było jeszcze prostsze. W tym przypadku klienci Play również mogli od razu cieszyć się integracją rachunków.

Teraz opcja wspólnych płatności pojawi się także na platformie Netflix. Warunkiem skorzystania z nowej formy rozliczenia jest posiadanie w Play oferty abonamentowej. Warto pamiętać, że włączana blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.

Więcej szczegółów odnośnie Netflix w Play można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Ogrzewacz anten Fuba DAA 780/850

Fuba AHZ 780/850 - ogrzewacz do anten satelitarnych Fuba DAA...

649 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama