reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiana na liście kanałów UPC Polska

dodano: 2019-09-19 10:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

UPC Polska 18 września br. TVN Turbo i Discovery Life zostały zamienione pozycjami na liście kanałów UPC Polska. Dotyczy to dekoderów Horizon i Kaon. Obie te stacje są dostępne w jakości HD.

TVN Turbo Discovery Life UPC Horizon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dotychczas TVN Turbo był dostępny na pozycji 402. Teraz można go oglądać pod numerem 306. Natomiast obecny tam dotychczas kanał Discovery Life został przeniesiony na 402. pozycję. Warto dodać, że TVN Turbo jest dodatkowo dostępny pod numerem 32. Dotyczy to dekoderów Horizon i Kaon. W Mediaboxach pozycje TVN Turbo (108) i Discovery Life (380) nie uległy zmianom.

TVN Turbo to pierwsza polska telewizja tematyczna skierowana do mężczyzn, z mocnym akcentem motoryzacyjnym. Program TVN Turbo to starannie dobrana kompozycja magazynów - polskich i zagranicznych. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów, takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne. Oferta programowa jest stale uaktualniana, tak by wyjść naprzeciw oczekiwaniom męskiej widowni.

Discovery Life to kanał ogólnorozrywkowy, który oferuje przyjemną ucieczkę od codziennego życia. To telewizja dla tych, którzy szukają atrakcyjnych i łatwych w odbiorze treści programowych. Pozytywne emocje, inspiracje i szczęśliwe zakończenia to nasza specjalność. Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, w tym m.in. emitowane pierwszy raz w Polsce serie kulinarne - „Smak zwycięstwa” i „Kulinarne krańce świata”, filmy fabularne oraz seriale zagraniczne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

379 zł Więcej...
reklama