reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Superstacja tymczasowo bez programów na żywo

dodano: 2019-09-17 10:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Superstacja Od 16 września br. Superstacja nie nadaje już programów na żywo, a jedynie powtórki. Do tej pory na żywo emitowane były takie audycje, jak „Informacje dnia” oraz „Finał dnia”. Sytuacja potrwa prawdopodobnie do października, kiedy pojawić się ma nowa, docelowa ramówka kanału, informują wirtualnemedia.pl.

Superstacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w czerwcu br. media obiegła informacja, że Superstacja, której 100 proc. udziałów jest w posiadaniu Telewizji Polsat, rezygnuje z tematów politycznych. W związku z tym wielu dziennikarzy zdecydowało się na opuszczenie szeregów redakcyjnych.

Ostatnie wydania takich programów, jak „Informacje dnia” oraz „Finał dnia”, zostały wyemitowane na żywo dnia 15 września. Prowadzący je Piotr Jędrzejek pożegnał się z widzami oraz podziękował im oraz zespołowi za wspólnie spędzone 10 lat.

Programy na żywo wrócą do Superstacji prawdopodobnie na początku października, kiedy pojawi się nowa, docelowa ramówka kanału. Przedstawiona ma zostać również nowa oprawa graficzna. Ponadto redakcja Superstacji ma wkrótce przenieść się do wieżowca Polsatu i tam będzie mieścić się jej newsroom.

Autorem nowej ramówki kanału będzie Grzegorz Jankowski, który w lipcu br. został dyrektorem programowym. Prezesem Superstacji nadal jest Adam Stefanik. W czerwcu br. dołączył do niego Adam Nowe, jako członek zarządu kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama