reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

14-16.09 Polsat Sport: Puchar Świata i Eredivisie

dodano: 2019-09-14 07:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 14-15 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Puchar Świata siatkarek, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Eredivisie, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ekstraliga rugby, PGE Ekstraliga, Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, rallycross, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, zapasy oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Świata siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks (więcej tutaj), zapasy (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan emisji:

14 września (sobota)

5:20 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Kamerun - Rosja

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:50 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Argentyna - Holandia

7:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Chiny - Korea Południowa

8:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:50 Polsat Sport, Puchar Świata siatkarek: Serbia - Brazylia

9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

12:10 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Dominikana - Japonia

12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

12:55 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Real Madryt CF - UD Levante Walencja

12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - VfB Stuttgart

13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:30 Polsat Sport Extra, „K.O.TV Classics” - magazyn

14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej  w klasie MotoGP

14:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:00 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot

15:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Borussia Mönchengladbach

15:00 Eleven Sports 4, Bundesliga: FC Augsburg - Eintracht Frankfurt

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej  w klasie Moto2

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: 1. FC Union Berlin - Werder Brema

15:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:50 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, faza grupowa: Ukraina - Holandia

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: RB Lipsk - FC Bayern Monachium

17:30 w Eleven Sports 3 i 18:25 w Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Atletico Madryt

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - UC Sampdoria Genua

18:00 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

18:00 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn

18:25 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Heerenveen

18:45 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań

18:50 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, faza grupowa: Estonia - Czarnogóra

18:55 Ipla, Fortuna: Liga: Slavia Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Vitesse Arnhem

20:40 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Inter Mediolan - Udinese Calcio Udine

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 14 na 15 września (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night

0:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

4:00 Polsat Sport, gala bokserska w Las Vegas

15 września (niedziela)

5:20 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarek: Kamerun - Chiny

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: USA - Serbia

7:50 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarek: Korea Południowa - Dominikana

8:20 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto3

8:50 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto2

9:20 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie MotoGP

9:50 Polsat Sport Extra, Puchar Świata siatkarek: Brazylia - Argentyna

10:07 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto3

12:10 Polsat Sport News, Puchar Świata siatkarek: Rosja - Japonia

12:20 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto2

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Atalanta BC Bergamo

12:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz

12:55 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Huddersfield Town FC - Sheffield Wednesday

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 - FC Norymberga

14:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoGP

14:15 Polsat Sport Extra i Eleven Sports 1, Nice 1. Liga Żużlowa, faza play-off, finał: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag Haga

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - SS Lazio Rzym

15:00 w Polsacie Sport, 15:40 w TVP1 i 16:00 w Super Polsacie, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, faza grupowa: Holandia - Polska

15:00 w Eleven Sports 3 i 15:55 w Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - Granada CF

15:30 Eleven Sports 4, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn

15:55 Ipla, Fortuna: Liga: FC Fastawy Zlin - Sparta Praga

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:30 Eleven Sports 1, PGE Ekstraliga, faza play-off: forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra

17:50 Polsat Sport Fight, zapasy: Poland Open

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: FC Paderborn - FC Schalke 04 Gelsenkirchen

17:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Sassuolo Calcio

18:00 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Valladolid - CA Osasuna Pampeluna

18:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

19:00 Polsat Sport News, rallycross: World RX Łotwy

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:50 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, faza grupowa: Czechy - Estonia

20:00 Eleven Sports 2, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:15 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Hellas Werona - AC Milan Mediolan

20:20 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy siatkarzy w Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, faza grupowa: Turcja - Słowenia

20:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Getafe CF

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 15 na 16 września (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - D.C. United Waszyngton

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta Smart HD+ 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...
reklama