reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7-9.09 Polsat Sport: Eliminacje, wyścigi i finały

dodano: 2019-09-07 02:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 7-8 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Euro Beach Soccer League, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, Ekstraliga rugby, PGE Ekstraliga, Nice 1. Liga Żużlowa, Porsche Mobil 1 Supercup, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Kielce na plaży, gala Białystok Chorten Boxing Show III w Białymstoku, Ultimate Fighting Championship (UFC), badminton oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), Liga Mistrzów w hokeju na lodzie (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Porsche Mobil 1 Supercup (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Kielce na plaży, gala Białystok Chorten Boxing Show III w Białymstoku, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

7 września (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

9:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:20 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

10:30 Polsat Sport Extra, Formuła 3, Grand Prix Włoch: 1. wyścig

10:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

11:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

13:25 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup, wyścig w Monzy: sesja kwalifikacyjna

14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Włoch: sesja kwalifikacyjna
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:15 Polsat Sport Fight, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, faza grupowa: HC05 Banska Bystrica Bańska Bystrzyca - Farjestad Karlstad

14:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: MKS Chojniczanka 1930 Chojnice - OKS Stomil Olsztyn

14:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Kosowo - Czechy

15:00 Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 1. półfinał: Serbia - Włochy

16:45 Polsat Sport News, Formuła 2, Grand Prix Włoch: 1. wyścig

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Polsat Sport Fight, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, faza grupowa: SC Bern - Karpat Oulu

17:10 Polsat Sport Extra, Kielce na plaży

17:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Anglia - Bułgaria

17:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Islandia - Mołdawia

17:50 Polsat Sport Premium 1, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Litwa - Ukraina

18:00 w Polsacie Sport, 18:20 w TVP1 i 18:30 w Super Polsacie, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji, 2. półfinał: Turcja - Polska

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Fight, gala Białystok Chorten Boxing Show III w Białymstoku

20:10 w TVP Sport i 20:35 w Polsacie Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Serbia - Portugalia

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Francja - Albania

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Turcja - Andora

21:30 Polsat Sport, Ultimate Fighting Championship 242 (UFC242)

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 7 na 8 września (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Portugalia - Włochy

0:30 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Rosja - Szwajcaria

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

3:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Colorado Rapids - Seattle Sounders FC

8 września (niedziela)

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

6:00 Polsat Sport News, „K.O.TV Classics” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

7:07 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): New York City FC Nowy Jork - New England Revolution

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

9:30 Polsat Sport News, Formuła 3, Grand Prix Włoch: 2. wyścig

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Tajpej: finał

10:50 Polsat Sport News, Formuła 2, Grand Prix Włoch: 2. wyścig

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:55 w Eurosporcie 1 i 12:05 w Polsacie Sport News, Porsche Mobil 1 Supercup: wyścig w Monzy

13:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Włoch: parada kierowców
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:00 w Eleven Sports 1 i 15:55 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Włoch: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica (w Eleven Sports 1)

14:10 Polsat Viasat History, „Olimpijski sen” - film dokumentalny

14:15 w Eleven Sports 3 i 14:25 Polsacie Sport Extra, Nice 1. Liga Żużlowa, faza play-off, finał: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGG ROW Rybnik
komentują: Piotr Olkowicz i Rafał Dobrucki (w Eleven Sports 3)

15:00 w Polsacie Sport i 16:00 w Super Polsacie, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji: mecz o miejsca 3. i 4.

15:00 Polsat Sport News, Liga Mistrzów w hokeju na lodzie, faza grupowa: Djurgarden IF Sztokholm - GKS Tychy

16:00 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź

16:15 Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga, półfinał: Fogo Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa
komentują: Michał Korościel i Michał Mitrut

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

17:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Gruzja - Dania

17:50 Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Szwajcaria - Gibraltar

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Rumunia - Malta

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Armenia - Bośnia i Hercegowina

18:00 Super Polsat i Polsat Sport, mistrzostwa Europy siatkarek w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Turcji: finał

18:00 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

18:30 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:35 w Polsacie Sport Extra i 20:40 w TVP Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Szwecja - Norwegia

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Finlandia - Włochy

20:35 Polsat Sport Premium 1, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Hiszpania - Wyspy Owcze

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Grecja - Liechtenstein

21:50 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 8 na 9 września (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: mecz o miejsca 3. i 4.

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

2:30 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: finał


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ Optima HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

299 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...
reklama