reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości Asusa na IFA 2019

dodano: 2019-09-04 23:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: Asus

ASUS ProArt Podczas specjalnej prezentacji dla mediów na targach IFA 2019 na scenie pojawili się obaj prezesi ASUS, panowie S.Y. Hsu i Samson Hu, po raz pierwszy pokazując światu portfolio rozwiązań przeznaczonych dla szerokiego grona odbiorców, w tym twórców treści, entuzjastów fitnessu, a także graczy. Zaprezentowana została najnowsza linia produktów przeznaczona dla profesjonalnych twórców treści multimedialnych ProArt, w tym ProArt StudioBook One, ProArt StudioBook Pro X, ProArt Station D940MX i ProArt Display PA32UCG. Ponadto swoje premiery miały smartwatch VivoWatch SP oraz laptop biznesowy ASUSPRO B9. Firma ASUS zapowiedziała także europejską premierę notebooków ZenBook Pro Duo i ZenBook Duo, a także smartfon gamingowy ROG Phone II.

ASUS IFA 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

ProArt Creator Center
Aplikacja ProArt Creator Center zapewnia optymalne wrażenia podczas procesów tworzenia treści na wszystkich urządzeniach z serii ProArt, udostępniając opcje kalibracji kolorów, optymalizacji wydajności oraz synchronizacji. Za jej pomocą użytkownicy mogą w każdej chwili skalibrować wyświetlacze swoich urządzeń i zsynchronizować ustawienia z podłączonymi urządzeniami z serii ProArt. Aplikacja ProArt Creator Center oferuje również wygodne funkcje monitorowania i optymalizacji wydajności systemu w trakcie procesów twórczych, a ponadto uwalnia użytkowników od konieczności oczekiwania przed ekranem na zakończenie zadań renderowania, umożliwiając śledzenie postępu na swoim smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym.

VivoWatch SP
ASUS VivoWatch SP to inteligentne urządzenie wearable oferujące funkcje monitorowania i analizy danych dotyczących zdrowia i kondycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni tygodniu. Pomaga użytkownikom w zachowaniu zdrowego trybu życia oraz osiągnięciu swoich celów treningowych. Urządzenie VivoWatch SP jest wyposażone w czujniki EKG i PPG z technologią ASUS HealthAI, dzięki czemu może w czasie rzeczywistym monitorować dane dotyczące zdrowia, w tym tętno, puls z wartością nasycenia krwi tlenem, wskaźnik aktywności autonomicznego układu nerwowego (tzw. wiek ANS), poziom stresu oraz ciśnienie krwi. Ekskluzywna technologia ASUS HealthAI udostępnia spersonalizowane dane zebrane w ciągu jednego dnia lub dłuższych okresów, a także informacje i porady zdrowotne oparte na osobistych nawykach użytkownika.
 

ASUS VivoWatch SP to także inteligentny asystent i trener towarzyszący podczas aktywności sportowych. Wbudowany czujnik GPS umożliwia użytkownikom monitorowanie swoich treningów i późniejsze przeglądanie danych w intuicyjnej aplikacji dla urządzeń mobilnych ASUS HealthConnect, przy czym mają oni do dyspozycji kompletny zestaw funkcji z mapami aktywności i statystykami, takimi jak szybkość i dystans, a także mogą skorzystać ze wsparcia „trenera tempa”. Funkcja „trener tempa” pozwala użytkownikom na ustalenie określonego tempa w aplikacji HealthConnect, po czym urządzenie VivoWatch SP będzie monitorowało szybkość użytkownika podczas jego biegu, uruchamiając alarmy wibracyjne w czasie rzeczywistym, gdy wyznaczone tempo zostanie przekroczone lub nie zostanie osiągnięte. Aplikacja HealthConnect oferuje także zalecenia dotyczące optymalnego tempa w różnych typach ćwiczeń, co ułatwia zrealizowanie swoich celów. Ponadto zintegrowany wysokościomierz i miernik pulsu O2 nie tylko informuje użytkownika o aktualnej wysokości, na której się znajduje, ale również podaje wartość nasycenia krwi tlenem. Przyda się to użytkownikom uprawiającym wspinaczkę i wędrówki po górach, informując ich o konieczności zrobienia odpoczynku.

Stylowy i wytrzymały ASUS VivoWatch SP został opracowany do użytkowania niemalże w dowolnym miejscu. Jest on wodoodporny do głębokości 50 metrów (5 ATM), oferowany wraz z wygodnym paskiem z systemem szybkiego odpinania i zapewnia nawet 14 dni czasu pracy baterii.

ASUSPRO B9 (B9450)
Nowy ASUSPRO B9 (B9450) to najlżejszy na świecie laptop do zastosowań biznesowych, ważący tylko 880 gramów. Oferuje wyjątkową wydajność, ultramobilne rozmiary, szybkie opcje połączeń, niezawodną jakość wykonania, a także bardzo solidne funkcje bezpieczeństwa. Laptop B9 został zaprojektowany pod kątem zapewnienia najwyższej jakości dla profesjonalnych użytkowników biznesowych często przebywających w podróży.

ASUSPRO B9 zapewnia najwyższej klasy wydajność do wygodnej pracy wielozadaniowej, dysponując w maksymalnej konfiguracji procesorem Intel® Core™ dziesiątej generacji, ultraszybkimi dyskami, w tym maks. dwoma dyskami SSD PCIe® 3.0 x4 o poj. 1 TB, obsługą macierzy RAID 0 lub 1 do szybkiego dostępu do danych i wykonywania kopii bezpieczeństwa, jak również płynnymi połączeniami za pośrednictwem karty Intel Wi‑Fi 6 (Gig+ 802.11ax) oraz gniazda Thunderbolt 3.
 

W uzupełnieniu swojej niskiej wagi wynoszącej jedynie 880 gramów laptop ASUSPRO B9 charakteryzuje się również ekstremalnie kompaktowymi wymiarami. Wyposażono go w ekran z ramkami NanoEdge ze wszystkich czterech stron o doskonałym stosunku wielkości ekranu do obudowy na poziomie 94%. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się zmieścić 14-calowy ekran w niewielkiej konstrukcji o profilu 13-calowym. Mierząc zaledwie 14,9 mm grubości, laptop ten jest wyjątkowo wygodny podczas podróżowania i oferuje długi czas pracy na baterii – jest więc zawsze gotowy do pracy, w każdej chwili i w każdym miejscu.

Dla zagwarantowania wytrzymałości, laptop ASUSPRO B9 jest testowany do spełnienia rygorystycznych wymogów wojskowego standardu US MIL-STD 810G. Stanowi to gwarancję jego wysokiej niezawodności. Ponadto B9 zachowuje także bezpieczeństwo danych użytkownika dzięki zintegrowaniu chipu zabezpieczającego Trusted Platform Module 2.0 (TPM) oraz kamery na podczerwień do bezpiecznego logowania się za pomocą danych biometrycznych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...