reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10-12.08 Polsat Sport: Mistrzostwa Europy i derby

dodano: 2019-08-10 06:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 10-11 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Gdańsku do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020, Memoriał Huberta Wagnera, siatkówka plażowa, mecz towarzyski piłkarzy, La Liga Serie A Cup, International Champions Cup, Fortuna: Liga, Fortuna 1. Liga, Sky Bet Championship, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), W Series, Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny, biathlon letni oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla.

Na widzów czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Gdańsku do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020 (więcej tutaj), Memoriał Huberta Wagnera (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy, La Liga Serie A Cup (więcej tutaj), International Champions Cup (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), W Series (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), biathlon letni (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

10 sierpnia (sobota)
6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

9:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Moskwie: 1. półfinał

9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Moskwie: 2. półfinał

10:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:00 Polsat Sport, Memoriał Huberta Wagnera

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

11:15 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: 1. ćwierćfinał

12:07 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

12:15 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: 2. ćwierćfinał

12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:25 Eleven Sports 1, Sky Bet Championship: Leeds United FC - Nottingham Forest FC
komentują: Marcin Grzywacz i Dominik Guziak

13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:00 w Polsacie Sport i 14:40 w TVP1, turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Gdańsku do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Polska - Francja

14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: 3. ćwierćfinał

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:55 Eleven Sports 1, Sky Bet Championship: Queens Park Rangers FC Londyn - Huddersfield Town FC
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

16:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: 4. ćwierćfinał

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Chrobry Głogów

17:30 Ipla, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Moskwie: mecz o miejsca 3. i 4.

18:00 Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: Atletico Madryt - Juventus FC Turyn

18:25 Ipla, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Emmen

18:25 Ipla, Fortuna: Liga: Slavia Praga - Slovan Liberec

18:30 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Gdańsku do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Słowenia - Tunezja

18:45 Ipla, siatkówka plażowa kobiet, mistrzostwa Europy w Moskwie: finał

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Montrealu: 1. półfinał gry pojedynczej

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport News, La Liga Serie A Cup: SSC Napoli Neapol - FC Barcelona

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny


Noc z 10 na 11 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:20 Polsat Viasat History, „Wojownicy. Sztuka walki: Bron faraonów” - serial dokumentalny

1:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders FC - New England Revolution Foxborough

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

2:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Montrealu: 2. półfinał gry pojedynczej

2:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night 156


11 sierpnia (niedziela)
6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

8:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto3

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:50 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto2

9:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:20 Eleven Sports 2, W Series w Brands Hatch: sesja kwalifikacyjna

11:00 Polsat Sport, turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Gdańsku do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Francja - Tunezja

11:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: 1. półfinał

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto3

11:30 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

12:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: 2. półfinał

12:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto2

14:00 w Polsacie Sport i 14:25 w TVP1, turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Gdańsku do igrzysk olimpijskich w Tokio 2020: Polska - Słowenia

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoGP

14:00 Eleven Sports 2, W Series w Brands Hatch: wyścig

14:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam

15:00 Polsat Sport News, biathlon letni w Wiesbaden: bieg kobiet

15:35 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

16:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: mecz o miejsca 3. i 4.

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE FKS Stal Mielec

18:00 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, mistrzostwa Europy w Moskwie: finał

18:55 Ipla, Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praga

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:20 Polsat Sport News, biathlon letni w Wiesbaden: bieg mężczyzn

19:50 Polsat Sport, mecz towarzyski piłkarzy: AS Roma Rzym - Real Madryt CF

19:55 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - ADO Den Haag Haga

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Montrealu: finał gry pojedynczej

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny


Noc z 11 na 12 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

4:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Los Angeles FC - New York Red Bulls Nowy Jork

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama