reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

20-22.07 Polsat Sport: Turniej w Łodzi, UFC i finały

dodano: 2019-07-20 06:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 20-21 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: rugby 7 - Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi, mecz towarzyski siatkarek, mecz towarzyski piłkarzy, piłka nożna plażowa, International Champions Cup, Fortuna: Liga, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), W Series, Orlen Wyścig Narodów, Diamentowa Liga, reportaż „Uniwersjada 2019, czyli igrzyska po studencku”, triathlon, golf, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: rugby 7 - Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi (więcej tutaj), mecz towarzyski siatkarek (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), piłka nożna plażowa (więcej tutaj), International Champions Cup (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), W Series (więcej tutaj), Orlen Wyścig Narodów, Diamentowa Liga (więcej tutaj), reportaż „Uniwersjada 2019, czyli igrzyska po studencku” (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj), golf (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

20 lipca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

7:00 Eleven Sports 2, Bundesliga: „Bundesliga Season Preview” - magazyn

8:30 Polsat Sport Extra, kolarstwo, Orlen Wyścig Narodów: skrót

9:25 Eleven Sports 3, W Series w Assen: kwalifikacje
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

11:00 Polsat Sport, piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata, faza grupowa: Kazachstan - Polska

11:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej WTA w Lozannie: 1. półfinał gry pojedynczej

11:00 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Hiszpania - Portugalia

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

11:07 Polsat Sport News, golf, turniej The Open: 3. dzień

11:22 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Francja - Rumunia

11:44 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Niemcy - Rosja

12:06 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Anglia - Gruzja

12:00 Polsat Viasat History, „Kobiety - wojowniczki” - serial dokumentalny

12:28 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Walia - Włochy

12:50 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Polska - Irlandia'

13:30 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: Manchester United FC - Inter Mediolan

13:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej WTA w Lozannie: 2. półfinał gry pojedynczej

13:45 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Francja - Portugalia

14:07 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Hiszpania - Rumunia

14:29 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Anglia - Rosja

14:51 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Niemcy - Gruzja

15:00 Polsat Sport, lekkoatletyka, Diamentowa Liga w Londynie: 1. dzień

15:13 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Irlandia - Włochy

15:30 Polsat Sport Extra, golf, turniej The Open: 3. dzień

15:35 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Polska - Walia

16:00 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

16:05 Eleven Sports 3, W Series w Assen: wyścig
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

16:30 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Francja - Hiszpania

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

16:52 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Portugalia - Rumunia

17:00 Polsat Sport News, golf, turniej The Open: 3. dzień

17:14 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Anglia - Niemcy

17:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Umag: 1. półfinał gry pojedynczej

17:36 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Rosja - Gruzja

17:58 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Irlandia - Walia

18:20 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: Polska - Włochy

19:00 Polsat Sport News, golf, turniej The Open: 3. dzień

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Umag: 2. półfinał gry pojedynczej

21:30 Polsat Sport, „Uniwersjada 2019, czyli igrzyska po studencku” - reportaż

21:30 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - FK Jablonec

22:00 Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: SL Benficaą Lizbona - Chivas de Guadalajara

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:20 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Edmonton: sprint kobiet

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 20 na 21 lipca (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: Arsenal FC Londyn - ACF Fiorentina Florencja

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:20 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Edmonton: sprint mężczyzn

2:00 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: FC Bayern Monachium - Real Madryt CF

3:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

21 lipca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport Extra, golf, turniej The Open: 4. dzień

11:00 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: ćwierćfinał

11:22 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: ćwierćfinał

11:44 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: ćwierćfinał

12:00 Polsat Sport Extra, golf, turniej The Open: 4. dzień

12:06 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: ćwierćfinał

12:28 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: półfinał

12:50 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: półfinał

13:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej WTA w Lozannie: finał gry pojedynczej

13:30 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, International Champions Cup: Juventus FC Turyn - Tottenham Hotspur FC Londyn

13:30 Polsat Sport News, golf, turniej The Open: 4. dzień

14:15 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: półfinał

14:37 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: półfinał

14:59 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: półfinał

15:00 Polsat Sport, lekkoatletyka, Diamentowa Liga w Londynie: 2. dzień

15:30 Polsat Sport Extra, golf, turniej The Open: 4. dzień

15:56 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: półfinał

16:18 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: mecz o miejsca 11. i 12.

16:40 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: mecz o miejsca 9. i 10.

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Polsat Sport, mecz towarzyski siatkarek: Polska - Białoruś

17:02 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: mecz o miejsca 7. i 8.

17:24 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: mecz o miejsca 5. i 6.

17:30 Polsat Sport Extra, golf, turniej The Open: 4. dzień

17:46 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: mecz o miejsca 3. i 4.

18:11 Polsat Sport Fight, rugby 7, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series w Łodzi: mecz o miejsca 1. i 2.

18:30 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

19:00 Polsat Sport News, Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - SK Slavia Praga

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Umag: finał

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Atlanta United FC - D.C. United Waszyngton

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Eleven Sports 1, mecz towarzyski piłkarzy: Liverpool FC - Sevilla FC Sewilla
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

Noc z 21 na 22 lipca (z niedzieli na poniedziałek)

0:15 Polsat Sport Extra, triathlon, ITU World Triathlon Series w Edmonton: sztafeta mieszana

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

159 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...
reklama