Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski koszykarzy (Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego)
(więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy
(więcej tutaj), Superpuchar Polski piłkarzy
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), boks, Porsche Mobil 1 Supercup
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), Formuła 2
(więcej tutaj), Formuła 3
(więcej tutaj), tenis ziemny - Wimbledon
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga
(więcej tutaj).
Plan emisji:
13 lipca (sobota)
5:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
6:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn
7:00 Eleven Sports 2, Bundesliga: „Bundesliga Season Preview” - magazyn
9:00 Eleven Sports 3,
Bundesliga
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:25 Polsat Sport Extra,
Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig
11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn
11:00 Eleven Sports 4,
Serie A Tim
11:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk
12:00 Polsat Viasat History, „Kobiety - wojowniczki” - serial dokumentalny
14:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn
14:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn
14:00 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: sesja kwalifikacyjna
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk
15:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry pojedynczej kobiet: Serena Williams - Simona Halep
komentują: Marcin Muras i Dawid Olejniczak
16:45 Polsat Sport News,
Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig
16:45 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
17:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry podwójnej mężczyzn: Nicolas Mahut i Edouard Roger-Vasselin - Juan Sebastian Cabal i Robert Farah
komentuje: Tomasz Lorek
17:50 Polsat Sport,
mecz towarzyski koszykarzy: Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego
17:50 Polsat Doku, „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny
18:10 Polsat Sport News,
Porsche Mobil 1 Supercup, wyścig w Silverstone: kwalifikacje
19:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry podwójnej kobiet: Su-Wei Hsieh i Barbora Strycova - Gabriela Dąbrowski i Yifan Xu
komentuje: Katarzyna Nowak
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 w Polsacie Sport Premium 1, 20:00 w Polsacie Sport i 20:00 w Super Polsacie,
Superpuchar Polski piłkarzy: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
22:00 Polsat Games, e-sport,
League of Legends: Ultraliga
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:45 Polsat Sport,
Liga Narodów siatkarzy, 1. półfinał: USA - Brazylia
Noc z 13 na 14 lipca (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
1:15 Polsat Sport Extra,
Major League Soccer (MLS): Montreal Impact - Toronto FC
2:00 Polsat Sport News,
UFC Fight Night w Sacramento
2:00 w Polsacie Sport, 2:30 w TVP1 i 2:50 w TVP Sport,
Liga Narodów siatkarzy, 2. półfinał: Rosja - Polska
4:3 Polsat Sport Extra,
gala bokserska w Newark
7 lipca (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
7:00 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn
8:30 Polsat Sport, „K.O. TV Weekly” - magazyn
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:30 Polsat Sport Extra,
Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig
10:55 Polsat Sport Extra,
Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig
12:15 Polsat Sport News,
Porsche Mobil 1 Supercup w Silverstone: wyścig
13:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: parada kierowców
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk
14:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn
14:10 w Eleven Sports 1 i 15:10 w TVP Sport,
Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk (w Eleven Sports 1)
15:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Roger Federer
15:50 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
16:45 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
17:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
18:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry mieszanej: Jelena Ostapenko i Robert Lindstedt - Latisha Chan i Ivan Dodig
19:00 Polsat Sport News,
Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - 1. FC Slovacko
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn
21:00 Polsat Sport,
Liga Narodów siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4.
22:00 Polsat Games,
e-sport, League of Legends: Ultraliga
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
23:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn
23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 14 na 15 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Polsat Sport,
Liga Narodów siatkarzy: finał
0:30 Polsat Sport Extra,
Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - New York City FC Nowy Jork
1:00 Polsat Games,
e-sport, League of Legends: Ultraliga
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.