reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Produkcje TVP na targach MIPTV 2019

dodano: 2019-04-10 11:18 | aktualizacja: 2019-04-10 12:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Sanatorium miłości 8 kwietnia br. w Cannes rozpoczęły się prestiżowe targi telewizyjne MIPTV. To jedna z największych imprez tego typu na świecie. Każdego roku jest odwiedzana przez uczestników z ponad 100 krajów oraz 1500 wystawców. Telewizja Polska na specjalnie przygotowanym stoisku oferuje swoje formaty i produkcje. Podczas prezentacji Eurodata TV Worldwide, „Sanatorium miłości” uznano za jedną z najbardziej udanych premier telewizyjnych 2019 roku.

Sanatorium miłości


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Obecność TVP na targach MIPTV to wspaniała okazja do zaprezentowania produkcji TVP na arenie międzynarodowej. Polskie seriale, filmy fabularne czy dokumentalne znajdują tu swoich zagranicznych nadawców i dystrybutorów. Cieszą nas ogromnie wszystkie sprzedaże i coraz większe zainteresowanie naszymi formatami. W tym roku prezentujemy dwie nowości serialowe „Stulecie Winnych” i „Echo serca”, proponujemy nowości dokumentalne i fabularne. Te targi to również znakomita okazja, aby pochwalić się nowym formatem „Sanatorium miłości”, którego sukces w Polsce nie umknął uwadze analitykom badającym najnowsze trendy

- powiedziała Monika Karasek, dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP.

Telewizja Polska promuje swoje produkcje, wśród których znalazły się seriale: „Stulecie Winnych” („Our Century”), „Echo Serca” („Heartbeat”), „Drogi wolności” („Paths to Freedom”) oraz format „Sanatorium miłości”, który został bardzo dobrze przyjęty przez francuską prasę.

W ofercie Telewizji Polskiej są też filmy fabularne jak „Kamerdyner” („The Butler”) i „Ułaskawienie” („Pardon”) oraz znakomite filmy dokumentalne „Efekt motylka” czy „Wieloryb z Lorino”. Wśród nadawców, zwłaszcza z rynków azjatyckich, ogromnym zainteresowaniem cieszy się serial historyczny „Korona królów”.

Targi MIPTV to światowe święto nadawców i producentów kontentu telewizyjnego, filmowego i online, które co roku przyciąga przedstawicieli mediów z całego świata. Targi MIPTV potrwają do 11 kwietnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

115 zł Więcej...
reklama