Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Polski siatkarek
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Het Liga
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), Cage Warriors
(więcej tutaj), Moto2
(więcej tutaj), Moto3
(więcej tutaj), MotoGP
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj), triathlon
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
(więcej tutaj).
Plan emisji:
9 marca (sobota)
5:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 1. runda gry pojedynczej
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
8:50 Polsat Sport Extra,
triathlon, zawody w Abu Zabi: rywalizacja kobiet i mężczyzn
9:10 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
11:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
11:25 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
12:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
12:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Arminia Bielefeld
komentuje: Patryk Mirosławski
13:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
13:15 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
14:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
14:45 Polsat Sport,
Puchar Polski siatkarek, 1. półfinał: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
15:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
15:00 Eleven Sports 1,
Bundesliga: FC Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Bundesliga: RB Lipsk - FC Augsburg
komentują: Julian Kowalski i Filip Kapica
15:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
15:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
16:25 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
16:30 w Polsacie Sport Extra i 16:35 w Eurosporcie 1,
biathlon, mistrzostwa świata w Östersund: bieg sprinterski mężczyzn
16:45 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
16:50 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
17:20 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
17:25 Ipla,
Het Liga: AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
17:30 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: FC Barcelona - Rayo Vallecano Madryt
komentują: Michał Mitrut i Sebastian Chabiniak
17:45 Polsat Sport,
Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Raków Częstochowa
17:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Parma Calcio - Genoa CFC Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
18:00 Polsat Sport Extra,
Puchar Polski siatkarek, 2. półfinał: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
18:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa
18:00 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
18:25 Eleven Sports 2,
Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Borussia Mönchengladbach
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Urban
18:25 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
18:55 Ipla,
Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - Orlando City SC
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:45 Ipla,
Eredivisie: PSV Eindhoven - NAC Breda
20:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej
20:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
20:15 Polsat Doku, „Kibole” - film dokumentalny
20:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Chievo Werona - AC Milan Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
20:30 Eleven Sports 3,
gala Cage Warriors 103 w Kopenhadze
komentują: Daniel Dziubicki i Paweł Sawicki
20:40 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Getafe CF - SD Huesca
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
21:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
22:00 Polsat Sport Extra,
snowboard, Puchar Świata w Mammoth Mountain: half pipe
22:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: półfinał
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 9 na 10 marca (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
2:00 Polsat Sport,
UFC Fight Night
2:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej
2:00 Polsat Sport News,
bobsleje, mistrzostwa świata w Whistler: ślizg czwórek mężczyzn
10 marca (niedziela)
5:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:55 Eleven Sports 2,
La Liga Santander: Celta Vigo - Real Betis Balompie Sewilla
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
12:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Cagliari Calcio
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
12:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto3
13:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: finał
13:00 Eleven Sports 3,
Sky Bet Championship: Birmingham City FC - Aston Villa FC Birmingham
13:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto2
13:25 Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: FC St. Pauli Hamburga - Hamburger SV Hamburg
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban
13:30 w Eurosporcie 1 i 13:35 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, mistrzostwa świata w Östersund: bieg na dochodzenie kobiet
13:40 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie MotoGP
14:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: finał
14:25 Ipla,
Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam
14:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Atalanta BC Bergamo
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
Puchar Polski siatkarek: finał
14:55 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Inter Mediolan - SPAL 2013 Ferrara
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski
15:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto3
15:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: finał
15:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4,
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - FC Norymberga
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
16:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: finał
16:15 w Eurosporcie 1 i 16:20 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, mistrzostwa świata w Östersund: bieg na dochodzenie mężczyzn
16:20 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto2
16:40 Ipla,
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard
16:45 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Birmingham: finał
17:00 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
17:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
18:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie MotoGP
18:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Emma Villas Siena - Azimut Leo Shoes Modena
18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda
19:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 w Eleven Sports 1 i 20:30 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SS Lazio Rzym
komentują: Julia Kowalski i Piotr Czachowski
20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn
20:30 Polsat Sport,
PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom
20:30 Polsat Sport News,
Het Liga: SK Slavia Praga - FC Banik Ostrawa
21:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:00 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 3. runda gry pojedynczej
23:00 Polsat Sport Extra,
Major League Soccer (MLS): New York City FC Nowy Jork - D.C. United Waszyngton
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 10 na 11 marca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
1:30 Polsat Sport,
tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 3. runda gry pojedynczej
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.