reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

wPolsce.pl w jakości 4K w Orange TV

dodano: 2019-03-08 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wpolityce.pl/satkurier.pl

wPolsce.pl 4K Od 5 marca br. kanał telewizyjny wPolsce.pl jest dostępny w ofercie IPTV Orange na pozycji 32. w jakości 4K. To już trzeci kanał w ultrawysokiej rozdzielczości dostępny w Orange TV, obok Eleven Sports 1 4K i Festival 4K.

wPolsce.pl Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dekodery 4K ma już ponad 183 tys. klientów Orange Polska. Operator oferuje urządzenie Samsung ICU 100, które umożliwia oglądanie w UHD nie tylko trzech wyżej wymienionych kanałów, ale także treści VOD w ramach Netflixa i własnej oferty VOD operatora (od 11 marca w 4K kolejny film - „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”).

Dekoder 4K został wprowadzony do Orange w lutym 2017 roku wraz z ofertą łączoną Orange Love. W listopadzie 2017 roku operator dołączył kanał Eleven Sports 1 4K oraz usługę Netflix z treściami 4K.

Orange miało na koniec 2018 roku 943 tys. klientów usług telewizyjnych.

Pozycje kanałów 4K w ofercie IPTV Orange:
32 - wPolsce.pl 4K
44 - Festival 4K
119 - Eleven Sports 1 4K

Program wPolsce.pl to autorskie pasma publicystyczne oraz magazyny prowadzone przez znanych dziennikarzy m.in. Jacka i Michała Karnowskich, Marka Pyzę, Marcina Wikło, Wojciecha Biedronia, Aleksandrę Jakubowską, Dorotę Łosiewicz, Ryszarda Makowskiego i Piotra Barełkowskiego. To kanał nadający 24 godziny na dobę z premierowymi pasmami porannymi, popołudniowymi oraz wieczornymi.

Najpopularniejsze magazyny wPolsce.pl to „Bez spiny” Marcina Fijołka i Wojciecha Biedronia, „Przegląd Tygodnia Braci Karnowskich”, czy nowy program „Między słowami” Doroty Łosiewicz, będący debatą dziennikarską przedstawicieli różnych mediów. Kanał jest adresowany do szerokiego kręgu widzów, choć jego profil jest wyraźnie konserwatywny pod hasłem: Pilnujemy Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...
reklama