reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosja: Kontrola anten zbiorczych

dodano: 2019-02-17 12:12
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

antena zbiorcza W obwodzie czelabińskim, położonym na południu Uralskiego Okręgu Federalnego na terytorium Rosji, będzie sprawdzany stan antenowych instalacji zbiorczych. Wszystkie te czynności zostaną wykonane w okresie poprzedzającym wyłączenie nadajników naziemnej telewizji analogowej.

https://rostelekomlk.ru/wp-content/uploads/2018/08/antenna.png
Antena naziemna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostatnio specjaliści oddziału Ministerstwa Technologii Informacyjnych i Łączności w obwodzie czelabińskim odbyli spotkania z organizacjami odpowiedzialnymi za utrzymanie wspólnej własności budynków wielorodzinnych. Po spotkaniach firmy zarządzające zostały poinstruowane, aby wykonać monitoring systemów zbiorczego odbioru sygnału cyfrowego.

Ponadto spółki zarządzające do końca marca br. będą musiały odbyć zebrania z właścicielami domów, aby przekazać im informację o potrzebie przywrócenia anten zbiorczych, przystosowanych do odbioru cyfrowego.

W grudniu zeszłego roku dyrektor generalny sieci federalnej RTRS, Andriej Romanczenko, powiedział, że do lipca 2019 roku wszystkie budynki wielorodzinne w Rosji przejdą audyt zbiorczych instalacji antenowych. Ponadto rosyjskie ministerstwa komunikacji i budownictwa chcą zastanowić się nad możliwościami wykorzystania środków z funduszów na kapitalny remont w celu przywrócenia systemów zbiorczego odbioru telewizji naziemnej. 

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama