Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), gala tygodnika „Piłka nożna”
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), boks oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
(więcej tutaj).
Plan emisji:
2 lutego (sobota)
6:00 Polsat Sport News, „Pro Bull Riding” - magazyn
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
7:00 Polsat Sport News, „Monster Jam” - magazyn
8:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:45 w Eurosporcie 2 i 10:50 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Osrblie: bieg sprinterski mężczyzn
11:15 Polsat Sport Fght,
KSW19
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - King Szczecin
12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld - Hamburger SV Hamburg
komentuje: Patryk Mirosławski
13:00 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn
13:50 w Polsacie Sport Extra i 14:00 w Eurosporcie 1,
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Osrblie: bieg sprinterski kobiet
13:50 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Empoli FC - Chievo Werona
komentują: Dominik Guziak i Piotr Czachowski
15:00 Eleven Sports 1,
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński
15:15 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Consar Rawenna - Calzedonia Werona
15:25 Eleven Sports 4,
Bundesliga: Hertha Berlin BSC - VfL Wolfsburg
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
16:10 Eleven Sports 3,
La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Athletic Bilbao
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Pawłowski
16:45 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:30 Polsat Sport,
PlusLiga: ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom
17:30 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: FC Barcelona - Valencia CF Walencja
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - UC Sampdoria Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
18:25 Eleven Sports 3,
Sky Bet Championship: Leeds United FC - Norwich City FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:40 Ipla,
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - VVV-Venlo
20:00 Polsat Sport, gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko
20:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Parma Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i vDominik Guziak
20:30 Polsat Sport Extra,
gala bokserska w Londynie
20:30 Polsat Sport News,
Liga Siatkówki Kobiet: Energa MKS Kalisz - Chemik Police
22:00 Polsat Sport,
gala bokserska w Londynie
22:30 Polsat Sport Extra,
snowboard, mistrzostwa świata w Park City: snowboard cross
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 2 na 3 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
2:00 Polsat Sport,
UFC Fight Night
3:00 Polsat Sport News.
narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Park City: big air
4:00 w Polsacie Sport Extra i 5:00 w Polsacie Sport,
gala bokserska we Frisco
3 lutego (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:50 w Polsacie Sport Extra i 12:30 w Eurosporcie 2,
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Osrblie: bieg na dochodzenie mężczyzn
11:45 w Eurosporcie 2 i 11:50 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Osrblie: bieg na dochodzenie kobiet
12:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
12:10 Polsat Sport News,
Eredivisie: SBV Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam
12:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Torino FC Turyn
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: AZS Koszalin - GTK Gliwice
13:25 Eleven Sports 2,
2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue - 1. FC Köln Kolonia
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban
14:25 Polsat Sport News,
Eredivisie: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
14:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski
14:45 Super Polsat, „ Sport w Super Polsacie” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk
14:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Genoa CFC Genua - US Sassuolo Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
15:25 Eleven Sports 2,
Bundesliga: FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05 Moguncja
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:30 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia
16:45 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:00 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Inter Mediolan - Bologna FC Bolonia
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
17:30 Polsat Sport,
PlusLiga: Cuprum Lubin - GKS Katowice
17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Bundesliga: VfB Stuttgart - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
18:25 Eleven Sports 3,
La Liga Santander: SD Eibar - Girona FC
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński
19:00 Polsat Sport News,
snowboard, mistrzostwa świata w Park City: drużynowy snowboard cross
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 w Eleven Sports 1 i 20:25 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: AS Roma Rzym - AC Milan Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 3 na 4 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.