reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa wersja aplikacji Orange TV Go [wideo]

dodano: 2019-01-22 12:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska

Orange TV Go Działa już nowa, ulepszona wersja aplikacji mobilnej i serwisu online dla usługi Orange TV Go. Oprócz odświeżenia menu i szaty graficznej istnieje możliwość aktywacji usługi z poziomu aplikacji i serwisu www.

Orange TV Go


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Użytkownik nowej usługi Orange TV Go może utworzyć swój profil, który będzie dostępny na każdym urządzeniu, na którym będzie chciał oglądać film czy mecz. - Jeśli kibicujesz swojej drużynie w domu na telewizorze, ale musisz wyjść w trakcie, dalsze oglądanie możesz łatwo kontynuować, np. na smartfonie w komunikacji miejskiej. A gdybyś nie chciał przegapić następnych rozgrywek sportowych lub nowości VOD, możesz ustawić sobie powiadomienie przed emisją - informuje operator.

Ważną nową funkcją jest także kontrola rodzicielska. Pozwala ona na blokadę dokonania zmian w ustawieniach konta, zakupu filmów, a także wyświetlania filmów i programów przekraczających np. dozwolony próg wiekowy.
 

Jak korzystać?
Dotychczasowa wersja aplikacji mobilnej Orange TV Go będzie dostępna do 01.02.2019 r. Po tym dniu korzystanie z usługi na urządzeniach mobilnych będzie możliwe wyłącznie na nowej wersji aplikacji.

- Jeśli urządzenia, na których obecnie oglądasz Orange TV Go mają włączoną funkcję automatycznych aktualizacji, nowa wersja aplikacji Orange TV Go powinna zaktualizować się samoistnie. Nową wersję aplikacji do samodzielnej instalacji można pobrać ze sklepów Google Play lub AppStore - informuje operator.

Aktualna wersja serwisu jest dostępna na tvgo.orange.pl. Systemy operacyjne i wersje przeglądarek internetowych, na których działa nowa wersja aplikacji i serwis www, można znaleźć tutaj (także odpowiedzi na pytania techniczne, np. jak zainstalować usługę lub się zalogować). Dotychczasowe warunki umowy i dane do logowania do usługi nie ulegają zmianie.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...