Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Spenglera hokeistów
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj) oraz e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
(więcej tutaj) i Ultraliga
(więcej tutaj).
Plan emisji:
29 grudnia (sobota)
5:00 Super Polsat, „SuperLudzie Extra” - magazyn
6:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
7:00 Super Polsat, „SuperLudzie” - magazyn
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
12:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - UC Sampdoria Genua
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cerrad Czarni Radom
14:55 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Genoa CFC Genua - ACF Fiorentina Florencja
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Empoli FC - Inter Mediolan
14:55 Eleven Sports 3,
Serie A Tim: Parma Calcio - AS Roma Rzym
14:55 Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Torino FC Turyn
15:10 Polsat Sport Extra,
Puchar Spenglera hokeistów: faza play-off
17:10 Polsat Sport News, „Magazyn narciarski” - magazyn
17:30 Polsat Sport,
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz
17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Bologna FC Bolonia
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:15 Polsat Sport Extra,
Puchar Spenglera hokeistów: faza play-off
20:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SPAL 2013 Ferrara
20:30 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz
20:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
20:55 Polsat Sport Fight,
KSW34
22:00 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 29 na 30 grudnia (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
4:00 Polsat Sport,
UFC232
30 grudnia (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno
14:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
15:10 Polsat Sport Extra,
Puchar Spenglera hokeistów: 1. półfinał
16:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
18:00 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Consar Rawenna - Cucine Lube Civitanova
18:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Werona
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:15 Polsat Sport,
Puchar Spenglera hokeistów: 2. półfinał
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 30 na 31 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
31 grudnia (poniedziałek)
5:00 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn
12:10 Polsat Sport,
Puchar Spenglera hokeistów: finał
17:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
17:10 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 31 grudnia na 1 stycznia (z poniedziałku na wtorek)
0:00 Polsat Sport, „Clip” - magazyn
0:30 Polsat Sport, „Puncher Extra Time” - magazyn
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
1 stycznia (wtorek)
15:55 Eleven Sports 1,
Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Leeds United FC
17:45 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Arka Gdynia
19:10 Polsat Sport Extra, „Magazyn freestyle” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 1 na 2 stycznia (z wtorku na środę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.