dodano: 2018-12-22 06:39 | aktualizacja:
2018-12-22 10:25
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat.
Na widzów czekać będą m.in.: MB Boxing Night w Radomiu
(więcej tutaj), Puchar Spenglera hokeistów
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), e-sport - Ultraliga
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj) i reportaż „Gramy dla Tomka Golloba”.
Plan emisji:
22 grudnia (sobota)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:50 Polsat Sport, „Gramy dla Tomka Golloba” - reportaż
10:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn
11:05 Polsat Sport Extra,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Innichen: skicross
12:00 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Cagliari Calcio
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
12:55 Eleven Sports 2,
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - SD Eibar
12:55 Eleven Sports 3,
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - 1. FC Magdeburg
13:00 Polsat Sport Extra,
snowboard, Puchar Świata w Cervinii: snowboard cross
14:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - SPAL 2013 Ferrara
14:30 w Eurosporcie 1 i 14:50 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: bieg na dochodzenie mężczyzn
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:25 Eleven Sports 3,
Bundesliga: VfB Stuttgart - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
15:40 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Atalanta BC Bergamo
16:10 Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Atletico Madryt - RCD Espanyol Barcelona
16:45 w Eurosporcie 1 i 16:50 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: bieg na dochodzenie kobiet
17:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
17:30 Polsat Sport News,
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - GKS Katowice
17:30 w Eleven Sports 1 i 18:25 w Eleven Sports 4,
La Liga Santander: FC Barcelona - Celta Vigo
17:40 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn
17:45 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz 20:00 w Super Polsacie,
MB Boxing Night w Radomiu
17:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Chievo Werona - Inter Mediolan
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:40 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
20:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym
20:30 Polsat Sport News,
PlusLiga: MKS Będzin - Trefl Gdańsk
22:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 22 na 23 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 Polsat Sport Extra,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Secret Garden: half pipe
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
23 grudnia (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:35 w Polsacie Sport Extra i 11:45 w Eurosporcie 1,
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: bieg ze startu wspólnego mężczyzn
11:40 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn
11:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Valencia CF Walencja - SD Huesca
12:10 Polsat Sport News,
Eredivisie: FC Utrecht - AFC Ajax Amsterdam
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Trefl Sopot - TBV Start Lublin
13:25 Eleven Sports 3,
2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - Hamburger SV Hamburg
14:15 w Eurosporcie 1 i 14:20 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście: bieg ze startu wspólnego kobiet
14:25 Eleven Sports 2,
Sky Bet Championship: Aston Villa FC Birmingham - Leeds United FC
14:30 Polsat Sport News,
Eredivisie: ADO Den Haag Haga - Feyenoord Rotterdam
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet: Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
15:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
15:25 Eleven Sports 1,
Bundesliga: FC Augsburg - VfL Wolfsburg
17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 Moguncja
18:00 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Top Valley Latina - Kioene Padwa
18:00 Ipla,
SuperLega: Sir Safety Perugia - Revivre Axopower Milano
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 23 na 24 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
24 grudnia (poniedziałek)
5:00 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn
17:30 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
19:00 Polsat Sport Extra, Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
23:00 Polsat Sport, „Puncher Extra Time” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 24 na 25 grudnia (z poniedziałku na wtorek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
25 grudnia (wtorek)
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 25 na 26 grudnia (z wtorku na środę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
26 grudnia (środa)
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
12:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Frosinone Calcio - AC Milan Mediolan
14:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Juventus FC Turyn
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Cagliari Calcio - Genoa CFC Genua
14:55 Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SS Lazio Rzym
15:00 Eleven Sports 3,
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Chievo Werona
15:10 Polsat Sport Extra,
Puchar Spenglera hokeistów, faza grupowa: HC Ocelari Trinec Trzyniec - HK Metallurg Magnitogorsk
15:50 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
16:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Calzedonia Werona - Vero Volley Monza
17:00 w Eleven Sports 1 i 17:55 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Sassuolo Calcio
17:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Empoli FC
18:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Eleven Sports 1 i 20:25 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Inter Mediolan - SSC Napoli Neapol
20:15 Polsat Sport Extra,
Puchar Spenglera hokeistów, faza grupowa: HC Davos - Team Canada Kanada
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 26 na 27 grudnia (ze środy na czwartek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.