reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inside Secure kupi firmę Verimatrix

dodano: 2018-12-06 13:17
autor: Jan Borejko | źródło: broadbandtvnews

Verimatrix Firma Verimatrix potwierdziła, że ​​zawarła umowę, w ramach której zostanie przejęta przez Inside Secure za kwotę 143 mln dol. Połączony podmiot rozszerzy kompleksowe rozwiązania zabezpieczeń o Internet rzeczy i samochody podłączone do internetu, a także dystrybucję telewizji online.

Inside Secure internet rzeczy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inside Secure, która specjalizuje się w urządzeniach mobilnych i podłączonych do internetu, współpracowała już m.in. z HBO, BBC i Sky. Finansowanie kapitałowe jest wspierane przez One Equity Partners, specjalistę ds. technologii, który jest również udziałowcem firmy Mediakind, spinoffu Ericssona.
 

Z biegiem lat zbudowaliśmy wyjątkową pozycję, aby zapewniać zabezpieczenia w samym sercu podłączonych do internetu urządzeń i aplikacji, a także wiodącą pozycję na rynku usług wideo OTT

- powiedział Amedeo D’Angelo, prezes i dyrektor generalny Inside Secure.

Verimatrix stał się kluczowym graczem w dziedzinie zabezpieczeń oprogramowania do zarządzania treściami rozrywkowymi, dzięki skalowalnej i wszechstronnej platformie z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie analityki danych w chmurze na temat wydajności zabezpieczeń i zachowań użytkowników wideo.
 

Ta transakcja pozwala na kombinację technologii i wiedzy specjalistycznej, łącząc dwóch szanowanych na rynku graczy. To ekscytujące móc stworzyć firmę o tak wyraźnym zasięgu, obecności na całym świecie i dogłębną wiedzą w zakresie zastosowań zabezpieczeń i analiz w kluczowych segmentach rynku

- powiedział Tom Munro, dyrektor generalny Verimatrix, Inc.

Połączone podmioty wygenerowałyby 119 mln dol. skorygowanych przychodów i 21,5 mln dol. zysku EBITDA w 2017 roku.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...