reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przeróbka terminali Cyfry+ dla kanałów PPV

dodano: 2001-06-09 17:42 | aktualizacja: 2001-06-09 17:42
autor: | źródło:

O to co napisał p.Jacek Dojnikowski na swojej stronie http://tvsat.atcom.net.pl/ na temat przeróbek terminali Mediasat: "Po wielu dniach zablokowania kanałów PPV (Taquille, Kioski, Palco) na terminalach Mediasat pojawiły się pierwsze jaskółki złamania i tego zabezpieczenia nadawcy."Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
"Po wielu dniach zablokowania kanałów PPV na terminalach Mediasat pojawiły się pierwsze jaskółki złamania i tego zabezpieczenia nadawcy. Otrzymałem dziś od jednego z czytelników serwisu zrzuty potwierdzające działanie na polskim mediasacie prawie wszystkich kanałów PPV. Na dodatek wszystko ma miejsce na polskiej wersji oprogramowania. Chodzi tu o odpowiednią zamianę pewnych fragmentów oprogramowania polskiego pozwalające na m.in. odbiór EPG na wszystkich pakietach jak i odbiór PPV. Opisywane zmiany według tegoż czytelnika dotyczą terminala Pioneer. Przypominam jednak, że terminale Mediasat są własnością nadawcy (Cyfry+) i jakakolwiek ingerencja w ich soft jest nielegalna zatem może się skończyć koniecznością zapłacenia równowartości ceny wyznaczonej przez Cyfra+ w przypadku jego uszkodzenia. W tej chwili jest to 2500 zł..."


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...