reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prezes Orange: Oferta Orange Love dużym sukcesem

dodano: 2018-04-26 12:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Jean-François Fallacher Orange Polska Spółka Orange Polska opublikowała wyniki operacyjne i finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku. Operator zakończył marzec z 875 tys. klientów usług telewizyjnych, w tym 359 tys. klientów IPTV i 515 tys. klientów telewizji satelitarnej (DTH). 597 tys. klientów korzystało z oferty konwergentnej Orange Love.

Orange Love


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ogólna liczba klientów telewizyjnych Orange Polska wzrosła w pierwszym kwartale 2018 roku o 27 tys., przy czym był to wzrost liczby klientów IPTV - baza klientów DTH praktycznie nie uległa zmianie. Na koniec marca z oferty Orange Love korzystało o 46 tys. klientów Orange TV więcej niż trzy miesiące wcześniej. 248 tys. klientów korzystało z oferty światłowodowej (wzrost o 34 tys. w pierwszym kwartale br.).

W ciągu roku niemal o połowę wzrosła liczba indywidualnych klientów korzystających z usług konwergentnych - dwie trzecie z nich ma pakiet Orange Love. Podwoiła się też liczba użytkowników światłowodów.
 

Blisko 1,4 mln klientów indywidualnych i biznesowych korzysta już z naszych usług konwergentnych. Oferta Orange Love, którą wprowadziliśmy przed rokiem, okazała się dużym sukcesem. Szybko rośnie liczba klientów internetu światłowodowego, ponad ćwierć miliona Polaków korzysta z Orange Światłowodu. Pod względem przyłączeń był to jeden z najlepszych kwartałów w historii. Jednocześnie nie zapominamy o tych, którzy wolą kupić tylko usługi mobilne. Tworzymy dla nich atrakcyjne oferty, w których wprowadziliśmy internet bez limitu danych. Wszystko to buduje wartość dla firmy i podstawy przyszłego wzrostu. Cyfryzacja i poprawa efektywności naszych działań również przyczyniają się do tego, że w perspektywie rocznej nasza EBITDA się stabilizuje

– powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...
reklama