reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy Extra” z filmem BBC na płycie DVD

dodano: 2018-01-31 03:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

BBC Films W sprzedaży wciąż znajduje się lutowy numer (2/2018) miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Razem z nim możemy nabyć na płycie DVD film „Zwyczajna dziewczyna” („Their Finest”), za którym stoją BBC Films, Welsh Government, Pinewood Pictures, Ingenious Media, HanWay Films, Wildgaze Films, Number 9 Films, Film i Väst, Filmgate Films i Ripken Productions. Dystrybutorem filmu w Polsce jest M2 Films.

BBC Films


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest ikona Hollywood, amerykańska aktorka Margarita Carmen Cansino „Rita Hayworth”. W numerze czytelnicy znajdą historię życia artystki, która była ofiarą własnego wizerunku - bogini seksu i femme fatale.

W wydaniu pojawią się również:

- w cyklu „One rządzą światem” - sylwetka Cher Wang, współzałożycielki i szefowej firmy HTC - artykuł o tym, że pieniądze od bogatego ojca można zmarnować albo zbudować z ich pomocą znaną na całym świecie firmę z branży nowych technologii;
- „Posłuszni do bólu” - „Bezrefleksyjne posłuszeństwo jest zarazą naszych czasów. I to jest bardzo niebezpieczne, bo w historii więcej zła wyrządzili ludzie ślepo posłuszni niż nieposłuszni” - rozmowa z psychologiem profesorem Dariuszem Dolińskim;
- „Nie krzepi” - karmione cukrem myszy już po miesiącu przestają sobie radzić z pokonaniem labiryntów, w których wcześniej biegały bez kłopotu. Dlaczego ludzie uzależniają się od cukru?

Lutowy numer „Wysokich Obcasów Extra" będzie można kupić także z filmem „Zwyczajna dziewczyna” na płycie DVD. - To zabawna, a zarazem wzruszająca historia o realizacji marzeń i kobiecej sile - czytamy w opisie.

Numer jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 18 stycznia do środy, 14 lutego br.

Nowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie promowane w internecie (wysokieobcasy.pl, wyborcza.pl, Facebook) i w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”). Działania reklamowe przygotował Dział Marketingu „Wysokich Obcasów” (więcej tutaj).
 
Margarita Carmen Cansino „Rita Hayworth” na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 2/2018, foto: Agora
Margarita Carmen Cansino „Rita Hayworth” na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 2/2018, foto: Agora
v
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...
reklama