reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska w ofercie Orange TV

dodano: 2018-01-23 11:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TBN Polska

TBN Polska Od 23 stycznia br. telewizja TBN Polska jest dostępna w wersji HD dla abonentów Orange TV na kanale 352. To blisko 800 tys. kolejnych gospodarstw domowych, w których można oglądać tę stację, informuje nadawca.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi, która od ponad roku nadaje 24 godziny na dobę dla polskojęzycznych widzów. Obecnie dociera do blisko 7,7 mln domostw, informuje nadawca. TBN Polska jest częścią TBN Family of Networks. Tworzą ją 32 stacje, które obejmują swoim zasięgiem ponad 2,4 mld ludzi.
 

Cieszymy się kolejnym sukcesem i wartościową współpracą z Orange, dzięki której w kolejnych 800.000 gospodarstw domowych można oglądać TBN Polska. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że każdy komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele inspirujących propozycji

– mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa TBN Polska jest skierowana do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne są przygotowywane z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...
reklama