reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i Święta

dodano: 2017-12-27 12:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: Polsat

Kevin sam w domu Nowym Jorku Polsat Święta Bożego Narodzenia zdecydowanie należały do Telewizji Polsat. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 18,6% i zdeklasował konkurencję. Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady znakomitych artystów. Koncert świąteczny o godzinie 17.00 zapewnił stacji udziały na poziomie niemal 30%  wśród wszystkich oglądających oraz 31,2% w grupie komercyjnej.

Kevin sam w domu Nowym Jorku Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Kevin sam w Nowym Jorku” to pozycja, bez której widzowie nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądaną pozycją w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,4 mln widzów. W czasie jego emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: niemal 40% w grupie 16-49 i 32% w grupie 4+. W trakcie trzech świątecznych dni stacja rozłożyła konkurencję na łopatki i zanotowała średnio 13,3% udziału w grupie komercyjnej i 11,1% w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją Polsat

W Wigilię Telewizja Polsat tradycyjnie już pomogła widzom wczuć się w radosną atmosferę świąt. Dzięki koncertom z cyklu Wielkie Kolędowanie z Polsatem, najpiękniejsze polskie kolędy rozbrzmiały m.in. na Jasnej Górze, w Bazylice Ojców Franciszkanów w Krakowie, czy w neogotyckiej katedrze pod wezwaniem świętych Michała Archanioła i Floriana Męczennika na warszawskiej Pradze. Usłyszeliśmy pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu plejady wspaniałych artystów, zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak, Ewa Farna, Grzegorz Markowski, Krzysztof Krawczyk, Artur Gadowski, Anna Wyszkoni, Natalia Szroeder, Urszula, Margaret, Enej, Piotr Kupicha, Kasia Stankiewicz czy Grzegorz Hyży.

„Kevin sam w Nowym Jorku” to znakomita komedia familijna, która stała się wielkim przebojem kinowym i telewizyjnym na całym świecie. Przygody niesfornego chłopca co roku w czasie Świąt Bożego Narodzenia przyciągają przed telewizory miliony fanów. Nic dziwnego, bo uniwersalnej, rodzinnej atmosferze produkcji nie sposób się oprzeć. Ten kultowy już film to kontynuacja przygód amerykańskiej rodziny, która tym razem zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia na Florydzie. Niestety w dzień wyjazdu po raz kolejny omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania na lotnisku Kevin wsiada do niewłaściwego samolotu, który ląduje w Nowym Jorku. Po raz kolejny chłopiec trafia na dwóch złodziejaszków (Joe Pesci i Daniel Stern), którzy chcą okraść sklep z zabawkami. Kevin postanawia pokrzyżować im plany i przygotowuje misterny plan, w którym fajtłapowaci złodzieje nie mają szans na wygraną.  W filmie występują: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara, John Heard.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...