reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gliniarze” 3 hitem Polsatu

dodano: 2017-12-18 03:46 | aktualizacja: 2017-12-18 10:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka Jak poinformował nadawca, trzeci sezon emitowanego w telewizji Polsat (inne serie także w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Film) serialu docu-crime „Gliniarze” był hitem stacji. Widownia i udziały serialu rosną z sezonu na sezon. Jak więc wyglądają te wyniki? Dodajmy, iż inną produkcję (magazyn kryminalny), ale również pod tytułem „Gliniarze”, możemy oglądać w kanałach Polsat Play i Polsat Doku.

Polsat „Gliniarze” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, trzeci sezon codziennego serialu docu-crime pod tytułem „Gliniarze”, emitowanego od 4 września do 28 listopada br., oglądało średnio 1,61 mln osób. To 317 tys. więcej niż pierwszą serię pokazywaną rok temu. Podczas dwunastu tygodni emisji „Gliniarzy” Polsat zgromadził 16 proc. udziałów w grupie komercyjnej i 16,1 proc. wśród wszystkich badanych. W stosunku do premierowego sezonu udziały w obu grupach badanych wzrosty odpowiednio o 27 proc. i 21 proc. (dane za Cyfrowym Polsatem)

Jak czytamy w komunikacie, serial „Gliniarze” przedstawia intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne. Rozwiązują je dwa zespoły policyjnych detektywów Wydziału Kryminalnego warszawskiej Komendy Policji, którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do końca.

Producentem serialu jest firma Outset Films (więcej tutaj).

Dodajmy, iż inną produkcję (magazyn kryminalny), ale również pod tytułem „Gliniarze”, możemy oglądać w kanałach Polsat Play i Polsat Doku (więcej tutaj).
 
Arkadiusz Krygier, Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz i Tomasz Skrzypniak w serialu „Gliniarze”, foto: Cyfrowy Polsat
Arkadiusz Krygier, Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz i Tomasz Skrzypniak w serialu „Gliniarze”, foto: Cyfrowy Polsat


„Gliniarze” (serial paradokumentalny) - emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Film; „Gliniarze” (magazyn kryminalny) - emisja w kanałach Polsat Play i Polsat Doku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...