reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Infratex na wystawie SAT Krak

dodano: 2004-09-09 00:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: Infatex

Firma Infratex z Warszawy, istniejąca od 1989 roku, która zajmuje się szeroko pojętą tematyką łączy podczerwieni. Infratex produkuje zestawy zdalnego sterowania do OTVC, dekodery TXT, moduły monitorowe oraz piloty.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PPH INFRATEX to firma istniejąca od 1989 r, początkowo jako spółka cywilna pod nazwą Zakład Elektroniki, od 1992 r - jako Infratex.

Z czasem oprócz pilotów oferta rozszerzyła się o konwertery CTV. Podjęto także współpracę z zagranicznymi producentami pilotów (jako dystrybutor).


W tej chwili zasadniczy profil produkcji stanowią zamienniki nadajników zdalnego sterowania do sprzętu TV - VIDEO - SAT. Infratex ma zespół specjalistów najwyższej klasy, potrafiących wykonać zamiennik dowolnego pilota. Posługują się najnowocześniejszymi materiałami, podzespołami i technologiami montażu.

Infratex posiada ponad 300 typów nadajników własnej produkcji ( typu NS... i SAT... ), a w ciągu miesiąca oferta powiększa się o 4 - 5 nowych pozycji. Wykonywane są także piloty na zamówienie do dowolnego sprzętu sterowanego podczerwienią. Czas wdrożenia nowego opracowania nie przekracza na ogół 3 tygodni.

Dzięki wysokiej jakości i niezawodności, wyroby Infratex mają ugruntowaną pozycję na rynku polskim i krajów sąsiednich. Współpraca z producentami wyrobów finalnych pozwala nam docierać do krajów Unii Europejskiej a także na inne kontynenty.

Infatex pokaże ofertę swoich wyrobów na wystawie SAT Krak 2004 - zapraszamy na stoisko firmowe.

Infratex


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...