reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmrec z dwustronnym Internetem via satelita

dodano: 2004-09-05 22:31
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Prezentację możliwości dwustronnego Internetu przez satelitę Atlantic Bird 3-5W z przykładowymi instalacjami dla małych osiedli, gmin na wschodniej ścianie przedstawi krakowska firma Filmrec. Podczas wystawy SAT Krak 2004 będzie pokaz Internetu przez sieć energetyczną w połączeniu z instalacją dwustronnego Internetu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na prezentację zapraszamy do sali konferencyjnej Nr 1 w imieniu firmy Filmrec w dniu 27 września o godzinie 13:00. Szczególnie zapraszamy instalatorów zainteresowanych tego typu rozwiązaniami, ale także przedstawicieli nowowybudowanych osiedli mieszkaniowych, starostów i urzędników zainteresowanych wprowadzeniem Internetu dwustronnego via satelita w połączeniu z rozprowadzeniem go do ostatecznych użytkowników przez gniazdka elektryczne.

Oprócz Internetu via satelita i przez gniazdko elektryczne będzie też pokaz wideotelefonu przez satelitę i inne tego typu usługi internetowe via satelita do wykorzystania w dużych firmach.

Firma Filmrec ma już doświadczenia w instalacjami dwustronnego Internetu. W tym względzie ściśle współpracuje z włoskimi firmami, w tym z firmą SkyTre, która zamierza wejść na polski rynek z usługami Internetu satelitarnego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...