reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NickMusic zamiast MTV Hits

dodano: 2016-09-02 17:22 | aktualizacja: 2016-09-04 19:32
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Nick Music Holding medialny Viacom International Media Networks ogłosił rebranding kanału MTV Hits. Ta muzyczna stacja telewizyjna ma nadawać 24 godziny na dobę pod zmienioną nazwą NickMusic i prezentować ma klipy wideo w różnych gatunkach muzycznych dla dzieci. W ramówce pojawią się też wywiady z artystami i koncerty. Oficjalne uruchomienie NickMusic planowane jest 9 września 2016 roku.

NickMusic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie nie uściślono w komunikacie, w jakich dokładnie krajach NickMusic zastąpi MTV Hits. Rosyjski oddział Viacom nie posiada informacji o planowanych zmianach, więc zapewne zostaną dokonane na wybranych rynkach i nie jednocześnie. Na początek NickMusic pojawi się w USA.

W zeszłym miesiącu Viacom dokonał rebrandingu kanału VH1 Classic w MTV Classic. Stacja telewizyjna emituje klasyczne teledyski i programy MTV z lat 90-tych ubiegłego stulecia i początku kolejnego wieku. Zmiany dotknęły tylko amerykański rynek, o czym szczegółowo pisaliśmy w newsie MTV Classic w USA w 35. urodziny MTV [wideo].

Viacom International Media Networks jest posiadaniu kablowych i satelitarnych kanałów MTV Networks, BET i Nickelodeon, a także wytwórni filmowej Paramount Pictures. W Polsce emituje takie kanały jak MTV Polska, VIVA Polska, Nick Jr, VH-1, Comedy Central Family, Comedy Central, Nickelodeon czy Paramount Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...