reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja w otwartym oknie Orange TV

dodano: 2016-08-24 20:24
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Motowizja

Motowizja 360 Od 24 sierpnia Motowizja jest dostępna w nowej ofercie telewizyjnej Orange TV. Do końca roku kanał będą mogli oglądać wszyscy abonenci Orange TV bez dodatkowych opłat w ramach okna otwartego. Motowizja przygotowała na jesień dla wszystkich, nowych i dotychczasowych widzów premierowe, własne produkcje oraz kolejne sezony lubianych programów m.in. „Na Osi” czy „Motoślad”. Sportowym hitem jesieni będą finały NASCAR Sprint Cup, które oglądać można na żywo, tylko w Motowizji.

Motowizja dostępność 2016 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Motowizję można oglądać w ramach oferty Orange TV bez dodatkowych opłat – w technologii kablowej na pozycji 128, a w technologii satelitarnej na pozycji 136.

Cieszę się, że kolejni operatorzy dostrzegają rosnący potencjał Motowizji. Dzięki otwartemu oknu w Orange TV, stacja, od 24 sierpnia, dostępna jest dla ponad 800 tys. nowych gospodarstw domowych. Tym samym zasięg kanału wzrośnie do ponad 4 milionów abonentów i wyniesie ponad 30% gospodarstw domowych

– mówi Krzysztof Mikulski, twórca i Prezes kanału Motowizja.

Jesienne nowości w Motowizji

Motowizja to kanał dla wszystkich miłośników motoryzacji. W jesiennej ramówce, Motowizja sprawdzi i zaprezentuje, gdzie fani jednośladów mogą śmiało i swobodnie pojechać swoimi maszynami. To wszystko w programie „Przyjazne motocyklistom” przygotowywanym przez Darka Felis-Obryckiego i Roberta Skawińskiego. Wszystkich głodnych przygód i mocnych wrażeń zapraszamy na relację z motocyklowej podróży do Afganistanu. Pokażemy, co przeżyli uczestnicy ekspedycji: znany fotografik Robert Pałka i jego towarzysz podroży Kornel Kundicz. Na wielbicieli najdroższych i najbardziej ekskluzywnych samochodów na świecie, czekają premierowe odcinki programu „Auta jak ze snu”. Widzowie zobaczą pojazdy będące symbolem luksusu. 

Wśród jesiennych premier zaprezentujemy nowe odcinki programu „Motojazda – Garażu Motowizji”, w którym nowości na polskich drogach testuje niezawodny Marek Wieruszewski. Łukasz Siudak przedstawi najciekawsze wydarzenia ze świata motosportu w magazynie „Motowizja Sport News”. Na miłośników ciężarówek czeka Piotr Zelt z programem „Na Osi”. W magazynie „MotośladAleksander Ostry Ostrowski, bez owijania w bawełnę, mówi jak było, jest i być może będzie wyglądał świat dwóch kółek. Natomiast najciekawsze wieści ze świata motocykli zobaczyć będzie można także w zupełnie nowej odsłonie programu „Motovblog NewsWiktora Kammera

Motowizja to również relacje z widowiskowych wydarzeń sportowych. Czeka nas trzeci sezon Formuły E – wyścigów przyszłości, w których na torze zmagają się kierowcy elektrycznych bolidów. Do tego relacje z finałowych rund pełnych adrenaliny wyścigów DTM, ADAC GT Masters oraz najwspanialsze momenty rajdów końcówki sezonu WRC.

Sportowy hit jesieni NASCAR tylko w Motowizji!

NASCAR – najpopularniejszy sport motorowy w USA, można oglądać na żywo tylko w Motowizji. Finałowe rundy wyścigów serii NASCAR Sprint Cup i walkę o mistrzostwo fani obejrzą już od września. Walka o ostatnie miejsca w finałowej fazie sezonu wchodzi w swoją decydującą fazę. Jedenastu kierowców może być już pewnych udziału w walce o mistrzostwo, pozostało więc jeszcze pięć miejsc. Różnice punktowe pomiędzy 11 a 15 miejscem są naprawdę niewielkie. Ostatnie trzy wyścigi fazy zasadniczej odbędą się na torach Michigan, Darlington i Richmond, a więc trzech kompletnie rożnych obiektach, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla kierowców, którzy nie są jeszcze pewni swojego awansu lub walczą o niego. Wielkie emocje są więc gwarantowane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...