reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DMAX zamiast Discovery MAX [wideo]

dodano: 2016-08-23 17:05 | aktualizacja: 2016-08-24 20:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: discoverymax.es

discoverymax dmax espana 360px.jpg Discovery Networks przeprowadzi w Hiszpanii rebranding niekodowanego kanału Discovery MAX, znanego z hiszpańskiej, cyfrowej telewizji naziemnej (DTT). We wrześniu pojawi się nowy kanał DMAX z zupełnie nową wizualizacją i nowymi treściami. Discovery zamierza wzmocnić swoją obecność na hiszpańskim rynku telewizyjnym 4 lata po jego uruchomieniu. Reorganizacja ta ma miejsce, gdy nasila się konkurencja na rynku hiszpańskim z pięcioma nowymi kanałami FTA.

discovery max dmaxespana760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał rozpocznie korzystać z marki DMAX, która jest już stosowana w innych krajach, a zbiegło się to z rozpoczęciem nowego sezonu telewizyjnego. Od września będzie... nowy image. Zmiana na DMAX potwierdza to, co już było zapowiadane od wielu miesięcy.Zmiana ta będzie miała miejsce miesiąc po uruchomieniu kanału DKiss - stacji Discovery Networks Iberia przy współpracy z grupą Kiss Media, które osiągnęły porozumienie na początku tego roku. Ten sojusz został wymuszony przez kanał Blas Herrero. Dlatego Kiss przyjął literkę "D" od Discovery. Podczas DKiss jest skierowany do żeńskiej widowni, Discovery MAX od momentu jego uruchomienia w styczniu 2012 roku był przeznaczony dla męskiej publiczności. Od września w DMAX zapowiadane jest wzmocnienie zawartości programowej, przybędą nowe formaty i rodzaje programów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...