reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Eurotic TV z satelity. Przekaz tylko w Internecie

dodano: 2016-08-01 19:40
autor: RO | źródło: satkurier.pl/Inf. własna

Eurotic TV Niekodowany kanał z lekką erotyką Eurotic TV pożegnał się na dobre z emisją satelitarną. Dnia 1 sierpnia zakończony został ostatni przekaz FTA, dostępny z satelity Astra 1N (19,2°E). Przypomnijmy, iż już 26 lipca doszło do wyłączenia emisji na satelicie Eutelsat Hot Bird 13B (13°E). Teraz stacja jest obecna tylko w Internecie.

Eurotic TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurotic TV (ETV Show) to jeden z najstarszych i darmowych kanałów, prezentujących lekkie treści erotyczne. Kanał został uruchomiony w październiku 2004 roku, a jego rola polegała na sprzedaży płatnych kanałów z ostrzejszą erotyką, takich jak Inxtc.tv i Xplus tv. Latem 2005 roku Eurotic TV nagle zakończył współpracę z kanałami płatnymi i skupił się wyłącznie na lekkich pokazach, wzbogaconych o gry i zabawy telefoniczne.

Nadawanie programu Eurotic TV odbywało się na podstawie austriackiej licencji. Z powodu wielu uwag ze strony tamtejszego regulatora, oferta stacji telewizyjnej stawała się coraz mniej atrakcyjna, co obniżało jej popularność. Nadawca z cenzurowaniem swoich treści musiał walczyć już w 2005 roku, czyli prawie od początku swojej działalności. W kolejnych latach wymagania regulatora z Austrii stawały się coraz większe, co w końcu mogło doprowadzić do rezygnacji z kosztownej emisji na satelitach i przejścia do Internetu, gdzie panuje większa swoboda przy tego typu treściach.

Warto dodać, że Eurotic TV to jeden z niewielu darmowych kanałów z erotyką, utrzymany w miłej atmosferze i dobrej jakości obrazu.

Parametry techniczne zakończonych emisji satelitarnych:
Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 134 (11,200 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) – wyłączono 26 lipca

Astra 1N (19,2°E)
tp. 108 (12,552 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) – wyłączono 1 sierpnia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...