reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lokalny kanał ze Lwowa zmieni nazwę

dodano: 2016-07-31 11:21 | aktualizacja: 2016-07-31 14:40
autor: RO | źródło: lviv-tv.com/tele-satinfo.ru

Lviv TV Ukraińska stacja telewizyjna Lwiw TV, której założycielem jest Lwowska Rada Obwodowa z obwodu lwowskiego Ukrainy, jesienią bieżącego roku zmieni swoją nazwę na Perszyj Zachidnyj. Lwiw TV jest nadawana jako stacja FTA przez satelitę Amos 2 (4°W) o częstotliwości 10,842 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powołana Komisja Konkursowa jest wdzięczna swojej publiczności za przybycie do siedziby i za pomoc w wyborze nowej nazwy, która ma sprostać współczesnym wyzwaniom informacyjnym. Ostateczną nazwę zaproponowali pracownicy Telekompanii Lwiw. Wkrótce stacja telewizyjna zaprezentuje się w nowej odsłonie.

Jestem przekonana, że nowa nazwa, nowe podejście do dziennikarstwa zachęci do ścisłej współpracy z naszymi telewidzami. Teraz pracujemy nad logo i kolorystyką grafiki. W kolejce są też nowe projekty telewizyjne

- oświadczyła dyrektor lwowskiej stacji telewizyjnej Lwiw TV, Olga Can.


Konkurs na nową markę ogłoszony był na początku czerwca tego roku. Nadawca obiecał zwycięzcy nagrodę w wysokości 2 tys. hrywien.

Lwiw TV to kanał rozrywkowo-informacyjny. Ramówkę wypełniają produkcje lokalne, ogólnokrajowe i zagraniczne. Są to programy informacyjne, publicystyczne, kulturalne, muzyczne, dziecięce i filmy. Zgodę na satelitarne nadawanie lwowskiej telewizji udzieliła Narodowa Rada ds. telewizji i radia na początku grudnia 2012 roku. Początkowo stacja nadawała z pozycji orbitalnej 31,5°E.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...