reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eltech przedstawicielem Radixa w Polsce

dodano: 2004-07-17 11:22
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Firma Eltech z Rudy Śląskiej została jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Radix, która produkuje w Korei odbiorniki cyfrowe. Eltech i Radix wspólnie wezmą udział w wystawie SAT Krak 2004, by zaprezentować swoją ofertę. Odbiorniki Radixa będą opisywane w najbliższych wydaniach Sat Kuriera, a jako pierwszy opisany zostanie odbiornik CI z dyskiem 120GB.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marka Radix, to nie tylko odbiorniki cyfrowe - satelitarne i dla naziemnej DVB-T, ale także cała seria konwerterów Universal. Radix jest najlepiej znany w Niemczech, jeszcze z czasów odbiorników analogowych. W Polsce rzadko spotykany, głównie w prywatnym imporcie z Niemiec na terenie zachodniej Polski.

Prezentacja oferty Radixa na wystawie w Krakowie przybliży części potencjalnych klientom i instalatorom nowe rozwiązania i sprzęt satelitarny dotąd u nas mało znany. Polecamy strone internetową Radixa: http://www.radix-sat.de/home/radix.html oraz polskiego przedstawiciela firmy Eltech: http://eltech.net.pl/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...