reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Erotyczny Shalun startuje w Rosji

dodano: 2016-07-05 18:30 | aktualizacja: 2016-07-05 19:01
autor: RO | źródło: obob.tv

Rosja Rosyjski regulator Roskomnadzor, który prowadzi nadzór nad mediami w Rosji, udzielił licencji zagranicznemu nadawcy Trinity Media na erotyczny kanał telewizyjny pod nazwą Szalun (eng. Shalun). Stacja ma wystartować w sierpniu tego roku i ma być oferowana równolegle w jakości obrazu SD i HD. Co ciekawe, zawartość ma być nadawana po angielsku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szalun w tłumaczeniu z języka rosyjskiego oznacza psotnik albo łobuz, więc nazwa wydaje się adekwatna do treści, jakie będą prezentowane na antenie. Stacja nie będzie emitowała reklam, a dostęp do jej oferty ma być całkowicie płatny.

O firmie Trinity Media niewiele wiadomo. Podstawowym kierunkiem jej działania jest produkcja, dystrybucja i wyświetlanie filmów. Emisja telewizyjna odnosi się do dodatkowej formy działalności. Firma w Rosji została zarejestrowana 4 maja 2016 roku.

Obecnie w Rosji można oglądać rosyjskie kanały erotyczne Iskuszenie HD i Candy HD. Pierwsza stacja prezentuje filmy soft i hard, i można ją znaleźć w platformie satelitarnej Trikolor TV. Z kolei Candy HD oferuje kobiecy striptiz i jest dostępny w podstawowym pakiecie platformy MTS TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...