reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe oprogramowanie dla tunerów Sagem serii 3xxx

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Marcin Wabik | źródło:

Posiadacze "trójek" nie muszą już obmyślać sposobów na wymianę swojego tunera na "czwórkę", ponieważ nowe oprogramowanie jest dokładną kopią tego z "czwórek".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co zyskały tunery dzięki uaktualnieniu softu? Między innymi obsługę list ulubionych, możliwość korzystania z EPG i przeszukiwania satelitów, działa odbieranie kanałów z niskimi SR. Można odbierać sygnał z dwóch satelitów dzięki przełącznikowi DiSEqC (koszt takiego przełącznika to ok. 50 zł).

Dzięki temu na satelicie HotBird można teraz oglądać kanały TVN ({SR}: 5632) i VIVA Polska! ({SR}: 4340). Natomiast na Astrze można odbierać min. EuroSport, DSF, TM3, PRO7, TV Niepokalanów).

Bez wad? Niestety nie... nie działa poprawnie Open TV i tunery nie odbierają wszystkich programów, jakie można było oglądać na starym sofcie. Są także problemy z listami ulubionych.

Czyli jest jeszcze wiele rzeczy do poprawienia. Teraz należy mieć nadzieję na to, że kolejne uaktualnienia oprogramowania będą rozsyłane jednocześnie do "trójek" i "czwórek".

Mała uwaga: Jeśli przeszukujemy satelitę kanał TMT programuje się jako program radiowy. Ale jest sposób, aby był wyświetlany jako program telewizyjny. Wystarczy w menu Instalacja / Instalacja Sygnału / Odbiór sygnału wybrać opcję "transponder", a następnie dodać TMT do listy ulubionych. Potem można już przeszukiwać satelitę, kanał TMT będzie dostępny w ulubionych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...