reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DVB-T w Bonn i Kolonii

dodano: 2004-04-26 22:40
autor: Adrian Gąbka | źródło: Infosat

DVB-T-uberalles_sk.jpg Od 24 maja bieżącego roku mieszkańcy Bonn i Kolonii będą mogli oglądać dwadzieścia programów cyfrowej telewizji naziemnej. Na 8 listopada 2004 planowane jest dołączenie w tym regionie kolejnych czterech kanałów DVB-T.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak w innych regionach Niemiec dostępne będą programy: RTL, VOX, RTL 2, Super RTL, Sat.1, ProSieben, Kabel 1, N 24. Przewidziano również emisję CNN, Eurosportu, Viva oraz Terra Nova (nowego kanału, który zastąpi Onyx i wystartuje na jesieni). W Kolonii/Bonn będzie można oglądać też: Das Erste, ZDF, WDR Fernsehen, NDR Fernsehen, MDR Fernsehen, Südwestfernsehen, KIKA - ARD/ZDF-Kinderkanal, ZDFdokukanal, Phoenix, 3sat, ZDFinfokanal, Arte, EinsMuXx, ZDFdigitext.

Niemcom co prawda jeszcze wiele brakuje do najprężniej rozwijającej się w sektorze cyfrowej telewizji naziemnej Wielkiej Brytanii, ale z pewnością są drugim rynkiem w Europie. Przypomnijmy, że niedługo "naziemnej cyfrówki" doczekają się również mieszkańcy północnych landów Niemiec.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...