reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 4.04 telewizja internetowa T-Mobile TV

dodano: 2016-03-23 16:25 | aktualizacja: 2016-03-23 17:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/novinky.cz

T-Mobile Polska Spółka T-Mobile Česká republika zaprezentowała swoją nową usługę telewizyjną pod nazwą T-Mobile TV, która zostanie oficjalnie uruchomiona 4 kwietnia 2016 roku i będzie oferować klientom do 130 kanałów. Czy po uruchomieniu usługi na czeskim rynku na podobny krok w naszym kraju zdecyduje się T-Mobile Polska, trzeci operator komórkowy w kraju pod względem liczby abonentów?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
T-Mobile TV będzie obejmować trzy pakiety w cenach:
  • 399 koron (ok. 63 zł) miesięcznie (Základ) - 70 kanałów,
  • 499 koron (ok. 79 zł) miesięcznie (Standard) - 100 kanałów,
  • 899 koron (ok. 142 zł) miesięcznie (Premium) - 130 kanałów.

Rabat w wysokości 100 koron (ok. 16 zł) miesięcznie otrzymają ci klienci, którzy skorzystają również z usługi internetowej T-Mobile. Oprócz tego do wyboru będą dodatkowo płatne pakiety tematyczne Rodina, Sport, Zahraničí (Zagranica), HBO základ (podstawowy), HBO komplet (pełny) i Pro dospělé (Dla dorosłych).

Oferta T-Mobile TV będzie dostępna na specjalnym, dedykowanym dekoderze, ale także na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety, oraz na komputerach. Do prawidłowego funkcjonowania T-Mobile TV potrzebne będzie stabilne łączne internetowe od dowolnego operatora, o prędkości pobierania co najmniej 5 Mbit/s.

Oprócz tego T-Mobile TV będzie oferować klientom dodatkowe funkcje, takie jak możliwość oglądania programów 48 godzin po emisji (catch up TV). Użytkownicy będą mogli przechowywać do 120 godzin programów przez maksymalnie 30 dni. Nowa usługa będzie oferować również dostęp do tzw. wideoteki, która umożliwi wypożyczanie filmów.

Dekoder będzie można zamówić za 1 koronę, ale użytkownik będzie musiał płacić operatorowi przez 23 miesiące kwotę 100 koron miesięcznie, czyli zapłaci w sumie 2301 koron (ok. 363 zł).

Dawniej T-Mobile oferował w Czechach telewizję satelitarną na infrastrukturze platformy Skylink operatora M7 Group. Jesienią 2014 roku zaprezentował Mobilní televizi, która będzie oferowana klientom z T-Mobile TV za darmo.

Podobną usługę jak T-Mobile TV dostarcza również spółka O2. Jej O2 TV ma obecnie około 200 tys. klientów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Multiswitch Triax TMS 9x4P

Markowy (duński) multiswitch Triax TMS 9x4P rozdziela sygnał niezależnie z...

375 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama